Genç Haberleri

2023 VİZYONU PROJESİ KONUŞULDU

Bingöl’ün 2023 vizyon projesi taslak çalışması için Genç’in vizyon taslağı ile ilgili Genç Kaymakamı Başkanlığı’nda bir toplantı yapıldı. Yapılan toplantıda; Genç’in 2023 vizyonu ile ilgili fikirler belirtilip proje taslak çalışmasına katkı sunuldu.

23 Haziran 2019 Saat: 15:13
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 477 kez okunmuştur

2023 VİZYONU PROJESİ KONUŞULDU
2023 VİZYONU PROJESİ KONUŞULDU

Bingöl’ün 2023 vizyon projesi taslak çalışması için Genç’in vizyon taslağı ile ilgili Genç Kaymakamı Başkanlığı’nda bir toplantı yapıldı. Yapılan toplantıda; Genç 2023 vizyonu ile ilgili fikirler belirtilip proje taslak çalışmasına katkı sunuldu.

2023 Bingöl Vizyon Projesi Taslağı kapsamında Genç’de de ilçenin 2023 vizyonu hakkında bir toplantı yapıldı. Genç Kaymakamınca vekaleten bakan Solhan kaymakamı Fatih Okumuş başkanlığında yapılan toplantıya, kurum amirleri ve basın mensupları katıldı.

Genç İlçesinin 2023 yılında ulaşılması planlanan vizyonu hakkında yapılan toplantıda; kurumların çalışmaları ve projeleri aktarıldı.

18 Haziran 2019 Salı günü saat: 10.00’da Genç Kaymakamlığı’nda yapılan toplantıda katılımcılar, İlçenin hayvancılığından tarımına kadar birçok fikir belirtirken hayvansal ürünlerden tarım ürünlerine ve bu ürünlerin markalaşmasına kadar paylaşımlar yapıldı. İlçenin genel yapısının gözler önüne serilip bunun üzerine vizyon taslağının oluşturulmaya çalışılan toplantıda; ulaşımdan turizme kadar bir çok alanda fikirler paylaşılıp eğitim alanında da beklentiler ve yapılması öngörülenler aktarıldı.

Katılımcıların fikirlerinden 2023’e kadar yapılabilirliği olan ve ilçeye katma değeri olacak fikirlerin aktarıldığı toplantı sonrasında 2023 vizyonu proje taslağının oluşturulup Bingöl Valiliği’ne sunulacağı aktarıldı

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar