Genç Haberleri

72 ÖĞRENCİNİN HAYALİ GERÇEK OLDU

Genç İMKB Atatürk Ortaokulu “Hayallere Uzanan Eller” projesi kapsamında yetim-öksüz öğrenciler ve maddi durumu kötü olan toplamda 72 öğrencinin hayalleri okul idaresi ve öğretmenlerin özverili çalışmaları sonucunda gerçekleştirildi.

6 Mayıs 2019 Saat: 11:27
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 491 kez okunmuştur

72 ÖĞRENCİNİN HAYALİ GERÇEK OLDU
72 ÖĞRENCİNİN HAYALİ GERÇEK OLDU

Genç İMKB Atatürk Ortaokulu “Hayallere Uzanan Eller” projesi kapsamında yetim-öksüz öğrenciler ve  maddi durumu  kötü olan toplamda 72 öğrencinin hayalleri okul idaresi ve öğretmenlerin özverili çalışmaları sonucunda gerçekleştirildi. Öğrencilerin ihtiyaç ve talepleri olan bisiklet, tablet, kitap, giyim ve benzeri birçok isteği proje kapsamında yerine getirildi. 

Proje kapsamında öğrenciler çağrılarak kendilerine okul idaresi tarafından birer form verildi. ‘Hayalinizdeki şey ne, En çok ihtiyacınız olan şey ne, Neyi en çok istiyorsunuz’ gibi sorular sorularak öğrencilerin ihtiyaçları belirlendi. Öğrencilerin ihtiyaç ve talepleri olan çalışma masası, soru bankası,bisiklet, tablet, dört büyük takımın formaları, krampon, oyuncak,ayakkabı,bot, mont,giyim ve benzeri birçok isteği proje kapsamında öğretmenlerin özverili çalışmaları sonucunda yerine getirildi. En ilginç olan hayal ise  7.sınıfta okuyan bir kız öğrencinin yazmış olduğu savcı cübbesiydi. Bu öğrenciye de Başsavcı cübbesi hediye edildi. Okul idaresi ve öğretmenlerin gayretleriyle ihtiyaçların tamamı çok kısa sürede temin edildi.

Okul idaresi ve öğretmenler tarafından yapılan açıklamada : “Bütün öğrencilerimizin hayallerinin tamamını gerçekleştirmenin mutluluğunu Rabbim bizlere nasip etti.Bizlere destek olan, emeği geçen ve bu güzel hayra vesile olan herkese çok teşekkür ediyoruz.”denildi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar