Genç Haberleri

Akparti’den Coşkulu Açılış

AK Parti Genç Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeki Dirik'in Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı miting havasında coşkulu bir törenle gerçekleştirildi.

8 Mart 2019 Saat: 17:31
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.792 kez okunmuştur

Akparti’den Coşkulu Açılış
Akparti’den Coşkulu Açılış

Genç AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı, ilçe halkının yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi. İlçe en kalabalık günlerinden birini yaşarken. Binlerce Gençli açılışa katılarak Başkan Adayı Mehmet Zeki Dirik'e destek ve moral verdi.

AK Parti Genç İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanifi Güler, Kalkınma Eski Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Belediye Başkan Adayı Zeki Dirik, AK Parti İlçe Başkanı Bilal Sağlar ve binlerce vatandaş katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Bilal Sağlar'ın selamlama konuşmasının ardından konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Yasakların AK Parti hükümeti ile birlikte sona erdiğini ifade ederek, özgürlüklerin, barışın ve huzurun adresinin AK Parti olduğunu söyledi.

CEVDET YILMAZ: “GENÇ İLÇEMİZE DOĞALGAZ'I GETİRECEĞİZ”

Gelecek yıl Genç ilçesinin doğalgaza kavuşacağının müjdesini veren Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “AK Parti laf üstüne laf koyan değil hizmet üstüne hizmet koyan bir partidir. Genç ilçemizde son 3 yılda 12 projeyi hayata geçirmişiz. 3 yıl içinde 200 Milyon TL sadece Genç ilçemize hizmet getirdik. Genç ilçemize pozitif ayrımcılık yapmaya devam edeceğiz. Mehmet Zeki Dirik başkanımıza çok güçlü bir şekilde destek olmanızı istiyorum. Başkanımız 15 proje hazırlamış ve Genç'i yeniden inşa etmek için kollarını sıvamış durumda. Bizde projelerini hayata geçirmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimize söz veriyoruz. Projelerin yanı sıra en önemli meselelerimizden biride iş ve aş konusu. Genç ilçemize Tekstil atölyesi fabrikası kuracağız. Bu atölyede de vatandaşlarımızı istihdam edeceğiz. Diğer taraftan en önemli konumuz doğalgazı Allah'ın izniyle genç ilçemizle kavuşturacağız. Buradan sizlere bunun sözünü vermek istiyorum” dedi.

GÜLER: "AK PARTİ DEĞİŞİM PARTİSİDİR"

AK Parti iktidarının 16 yılda gerçekleştirdiği yatırımların 70 yıllık bir değişim ve dönüşüme neden olduğunu belirten AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanifi Güler, “Kıymetli hemşerilerimiz. Kendi ilçemizden ve köyümüzden baktığımız zaman AK Parti öncesi ve Ak Parti zamanını kıyasladığımız zaman değişimi çok net görebiliyorsunuz. Ak Parti hizmet partisi, değişim ve dönüşüm partisidir. Ak Parti bencilcilik şahısçılık kibirlilik yapanların partisi değildir. Ak Parti mağdurun, mazlumun, garip, gurebanın, yetimin öksüzün, ümmetin partisidir.  Ak Parti'den önceki Türkiye'nin durumunu hepimiz bu carsıda bile çok rahat bir şekilde görebiliyorduk.  Geçmişi bir hatırlayalım. Tekrar tekrar da olsa hatırlayalım bir düşünelim. Saat 5-6 dan sonra bu çarşıya çıkamıyorduk. Bu caddelerden ve sokaklarda gezemiyorduk. Bizatihi ben 2-3 defa ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kadım. İlçemizde birçok faili meçhuller yaşandı.  Birçok sıkıntılar yaşanıyordu. Köylerimize şeker götüremiyorduk.  Çay, un götüremiyorduk. Köylerimiz yakılıp yıkılıyordu. Yüzümüz gülmüyordu, hüznümüz yüzlerimizden okunuyordu. Ama Cenabı Allah bu ülkeye bu millete yardım etti.  Sayın Recep Tayyip Erdoğan İmdadımıza yetişti.  Sayın Cumhurbaşkanımız geldikten sonra ülkenin sorunlarına neşter attı.  Başörtülü başörtüsüz kardeşliği biz tesis ettik. Oculuk buculuk kavgasına son verdik. Kürt Türk çatışması, alevi Sünni catışması, laik anti laik catışması, bunlar Ak Parti ile birlikte son buldu. Öğrencilerimizin ikna odalarındaki mağduriyeti Ak Parti ile son buldu. Tüm bunlar yaşanırken emperyalist güçler devreye girdi ve üstümüze gelmeye başladılar. Ama elhamdülillah sayın Cumhurbaşkanımıza halkımızın verdiği destek ile bunlar birer birer bertaraf edildi. Tabi bu güçler hiç durmayacak. Ama bizler sayın Cumhurbaşkanımıza sonuna kadar destek verip her kulvarda elini güçlü kılacağız inşallah” dedi.

DİRİK: “TEK GAYEM HALKIMIZA HİZMETTİR”

Tek gayesinin Genç halkına hizmeti getirmek olduğunu belirten AK Parti Genç Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeki Dirik ise, “Genç ilçemizin şaha kalkması ve hak ettiği hizmetleri alabilmesi için projeler hazırladık. Hazırladığımız projelerde hayali ve uçuk projeler değildir. Bütün projelerimiz rahatça yapılabilir ve ihtiyaç duyulan projelerdir. Biz bunları kitapçık olarak sizlere sunduk ve sosyal medya hesaplarımızdan da paylaşarak sizlere projelerimizi aktaracağız. Alt yapısı, sosyal yapısı ve mesire alanları ile ilçemizi yaşanılabilir bir şehir yapmak için bütün emeğimizi mesaimizi harcayacağımıza dair size söz veriyoruz. Biz bir şahsın yada zümrenin belediyesi olmayacağız. Halkımızın vatandaşlarımızın belediyesi olacağız. Bana çok fazla gelen bir şikâyet var. İmar ile alakalı. Bundan böyle parsel bazında imar değişikliği olmayacaktır. Artık ada bazında imar değişikliği yapılacak. Yatay mimariye geçeceğiz.31 Mart'ta bu kardeşinize sahip çıkmanızı ve rekor bir oyla Başkan yapmanızı istiyorum. Rekor bir oy verseniz ve bizi seçerseniz bizim elimizi de güçlendirmiş olursunuz.  Bizde merkezi hükümet nezdinde elimizi masaya vurup hizmet isteyeceğiz” şeklinde konuştu. mi enerji elektrik sistemleri

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız