Genç Haberleri

Boyut Stil’le Bingöl’de bir ilk gerçekleşti

Boyut Stil, dış ve iç cephe kaplamalarında yalıtım ve dekorasyon işleriyle Bingöl’de bir ilki yaşattı.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.524 kez okunmuştur

Boyut Stil’le Bingöl’de bir ilk gerçekleşti
Boyut Stil’le Bingöl’de bir ilk gerçekleşti

Boyut Stil’le Bingöl’de bir ilk gerçekleşti

Boyut Stil, dış ve iç cephe kaplamalarında yalıtım ve dekorasyon işleriyle Bingöl’de bir ilki yaşattı.

Boyut Stil, Bingöl’e getirdiği CNS cihazıyla yapılarda hem estetiği hem de yalıtımı uygun fiyatla Bingöllülerin hizmetine sundu.

Yalıtımın her geçen gün daha da önem taşıdığı ilimizde yalıtım ve estetiği tek işle sunan Boyut Stil Yalıtım ve Dekorasyon’un İşletmecisi Abdullah Kaya, Bingöl’deki yapıların yalıtım ve dekorasyonuna talip olduklarını söyledi.

Yaklaşık 16 yıldır yalıtım işiyle uğraştığını belirten Boyut Stil Yalıtım ve Dekorasyon’un İşletmecisi Abdullah Kaya, “Bingöl’e getirdiğimiz CNS cihazıyla ilimizi çevre illere bağımlılıktan kurtararak daha ucuza yalıtım ve dekorasyon işlerini yapmaya başladık. Dış ve iç cephe kaplamalarında yalıtım ve dekorasyon işleriyle Bingöl’de bir ilki yaşattık. Yapılara hem estetik bir görüntü kazandırıyoruz hem de yalıtımlarını yapıyoruz. Tecrübeli personelimizle yapıların daha estetik ve daha güzel görünmesini sağlıyoruz. Söve, kartonpiyer, kat silmeleri, payanda, denizlik, tavan kaplama, sütunlar ve benzeri ürünlerimizle Bingöllülerin hizmetindeyiz” dedi.

Bingöl’ün yalıtımda çok geride olduğunu belirten Mühendis Bilal Kıtay ise, vatandaşın yalıtıma verdiği paranın boşa harcanan para olduğunu düşündüğünü söyledi.

Yalıtıma verilen paranın çok kısa sürede kendini amorti ettiğini vurgulayan Kıtay, “Getirdiğimiz cihazla yapıların hem yalıtımını yapıyoruz hem de daha estetik görünmelerini sağlıyoruz. Yalıtıma harcanan para çok kısa sürede kendini amorti ediyor. Getirdiğimiz cihazla Bingöl’ün parası Bingöl’de kalacak ve vatandaş daha ucuza yapılarını yalıtımını yapacak. Eskiden malzeme dışardan alınıyordu ve buna birde nakliye ücreti biniyordu. Biz bu hizmetle vatandaşımızın nakliye parasından kurtarmış olduk” diye konuştu.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar