Genç Haberleri

BOZUK YOLLAR TEPKİ ÇEKİYOR

Genç ilçesinde bazı noktalarda yolların bozulmasından dolayı oluşan çukurlar sürücüler ve vatandaşların tepkisini çekiyor.

13 Mayıs 2019 Saat: 12:15
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 642 kez okunmuştur

BOZUK YOLLAR TEPKİ ÇEKİYOR
BOZUK YOLLAR TEPKİ ÇEKİYOR

Genç ilçesinde bazı mahalle ve sokaklarında yolların bozulması tepki topluyor. Bozulan yolda oluşan çukurlardan dolayı sürücüler büyük sıkıntılar çektiklerini belirtirken, vatandaşlar da durumdan dolayı rahatsız olduklarını dile getiriyor. Çarşı merkezinin hemen dibinde bulunan Toki mevkisinde demiryolunun geçtiği güzergahta ki yolun asfaltlanmasından kısa bir süre sonra bozularak eski haline döndüğünü belirten birçok sürücü yolda oluşan çukurlardan dolayı sıkıntı yaşadıklarını ifade ederken vatandaşlar da yolun bozulmasından dolayı araçların geçişi sırasında toz toprağın oluşmasının kendilerinin rahatsız ettiğini dile getirerek ilgili yetkililerin bu konuda gerekli çalışmaları yapmasını istiyor.

“HEMEN HER MAHALLEDE BOZUK YOL VAR”

Genç ilçesinin hemen her mahallesinde bozuk yolun olduğunu belirten vatandaşlar bozuk yolların hem sürücüleri hem de kendilerini rahatsız ettiğini ifade ediyor. Bozulan yolda oluşan çirkin manzaraların ilçeye yakışmadığını dile getiren vatandaş ve sürücüler bozuk yolların kazalara da neden olduğunu belirtiyor. İlgili yetkililerden gerekli çalışmaların yapılmasını isteyen vatandaş ve sürücüler bu tür sıkıntılı yolların çözüme kavuşturulmasını talep ettiklerini ifade ediyor.

Haber : Metin Davran

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar