Genç Haberleri

Bu resmen soygunculuktur

Bozulan saatinin tamirini yapan ve yeni bir saat için FEDAŞ’a müracaat eden Genç esnaflarından İlhami Yılmaz, gördüğü manzara karşısında şaşkına döndüğünü belirtti.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.092 kez okunmuştur

Bu resmen soygunculuktur
Bu resmen soygunculuktur

Saatimi değiştirmek için Genç FEDAŞ Şefliğine müracaat ettim diyen İlhami Yılmaz, ‘‘Dijital saatimin iki tarifesi bozulmuştu ben de FEDAŞ’a müracaatta bulundum. Onlar da bana saatini değiştirip eskisini bize getir dediler. Elektrikçi getirip saatimi söktüm ve tamiratını yaptırdım daha sonrada eski saatimi alıp FEDAŞ’a gittim. Benden 10 TL açma-kapatma, 28 TL de sökme-takma parası istediler. Daha önce böyle bir uygulama yoktu bu nereden çıktı diye sorduğumda ise FEDAŞ özelleştirildi yeni sahibi olan şirket bunu çıkardı dediler. Bu resmen soygunculuktur. Gelip saatimi taksalar ya da tamirini onlar yapsalar tamam diyeceğim ama her şeyini kendim hallettim. Ne hakla vatandaşlardan bu parayı istiyorlar?’’ Dedi.
HİZMET KALİTESİ ARTAR DİYE DÜŞÜNÜYORDUK
Yılmaz: ‘‘Yapılan bu haksızlık karşısında kayıtsız kalmadım. Hemen Bingöl FEDAŞ’ı aradım oradan beni İstanbul’a yönlendirdiler orayı da aradım oradan da beni Trabzon’a yönlendirdiler ama bu sefer karşımda bir muhatap göremedim. Çünkü verdikleri numaraya ulaşılamıyordu. Özelleşince hizmet kalitesi artar diye düşünüyorduk fakat aksine hizmet durduğu yerde durdu üstüne de vatandaşları soymaya başladılar. Birilerinin bunlara dur demesi lazım.’’

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız