Genç Haberleri

DİNLER: “GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKILSIN”

Memurluk hayatının yanı sıra yıllardır sportif faaliyetler içerisinde yer alan Şefik Dinler, Gençlere sahip çıkılmasını isteyerek spora ve sporcuya gereken desteğin verilmesini istedi.

3 Mart 2019 Saat: 13:06
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.204 kez okunmuştur

DİNLER: “GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKILSIN”
DİNLER: “GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKILSIN”

Genç Halk Eğitim Merkezi bünyesinde sportif faaliyetler yürüten Şefik Dinler, gençlerin zor şartlar altında spor yaptığını belirterek spora ve sporcuya gerekli desteğin verilmesini istedi.

Genç’te spora gerekli desteğin verilmediğini ve bu duruma çok üzüldüğü belirten Dinler, “Yıllardır sporun içinde olan biriyim ve maalesef ilçemizde spora destek olunmuyor. Gençteki yetkili mercilerden(Genç Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı siyasiler ve iş adamları) bu konuya duyarlılık göstermelerini istiyorum. Sadece Genç’te değil, Türkiye’nin her yerinde spor dallarına daha fazla destek verilmelidir. Çünkü bu sporcular ülke için, millet için mücadele vermektedirler. Gerekli destek verilirse inanıyorum ki çocuklar ileriye yönelik ilçeye daha yararlı bireyler olabilirler” şeklinde konuştu.

“45 SPORCUMUZ İÇİN DESTEK BEKLİYORUZ”

Genç Halk Eğitim Merkezi bünyesinde çalıştığınıAtletizm, futbol, voleybol, badminton ve muay thai dallarında 45 sporcu ile müsabakalara hazırlandıklarını ifade eden Dinler, “Yaşları 13, 14, 15 olan sporcularımız için malzeme desteği bekliyorum. Yetkililerimizin bu konuya gerekli hassasiyeti göstermelerini bekliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız