Genç Haberleri

EĞİTİM BİR-SEN ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

Eğitim Bir-Sen Genç Şubesi tüm üyeleri, eş ve çocukları, sivil toplum kurulu temsilcileri ve davetliler Beş Kardeşler Düğün Salonunda İftarda buluştu.

24 Mayıs 2019 Saat: 20:36
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 754 kez okunmuştur

EĞİTİM BİR-SEN ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU
EĞİTİM BİR-SEN ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

Eğitim Bir-Sen Genç temsilciliği Ramazan ayı münasebetiyle üyeleri ile iftar programında buluştu. Yoğun katılımın olduğu gözlenen programda davetlileri Eğitim Bir-Sen Genç temsilciliği Yönetim Kurulu ve Bayanlar Komisyonu girişte karşıladı. Programa Genç Beledi Başkanı Mehmet Zeki Dirik, Hüda Par Genel Başkan Yardımcısı Hamdullah Tasalı,Belediye Bşk. Yrd ve İHH Genç Temsilcisi Yusuf Afşin ,Genç İlçe Emniyet Müdürü Şenol Toklu, Genç İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler,Genç İlçe Müftüsü Mahmut Kaya, Bingöl Milli Eğitim Şube Müdürü Haluk Çakan, Memur-Sen İl Başkanı  Mücahit Çelik,  Eğitim Bir-sen İl Başkanı Yunus Kava, Kurum Amirleri,okul müdürleri,Eğitim Bir-Sen Üyesi öğretmenler ve aileleri katıldı.

Programda Eğitim Bir-Sen Genç Başkanı Muhammet Demirağ yaptığı açıklamada, “Ramazan; sevgidir, samimiyettir, paylaşımdır. Bizler, birbirimize tebessüm etmeyi unutmadan, birbirimizi kırmadan, birbirimize saygı ve hoşgörü göstererek bu kutsal ayın gerçek amacına ulaşmasını sağlayabiliriz. Unutmayalım ki, birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe her geçen gün daha da güçleneceğiz. 

 Program sendika Üyelerine yönelik bir iftar programı olup ilçemizde bu yıl 3. Olarak düzenlendi. Bir sivil toplum kuruluşu olarak üyelerimiz ve halk ile bütünleşme, tanışma ve paylaşma kültürünün yaşatılması adına program icra edilmiştir” dedi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar