Genç Haberleri

Fırın ustasından örnek davranış

Genç ilçesinde Hastane Caddesi üzerinde yerde bulduğu ve içerisinde bir miktar paranın bulunduğu cüzdanı polis merkezine götürerek sahibine teslim edilmesini sağlayan bir vatandaş takdir topladı.

13 Eylül 2019 Saat: 15:39
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 827 kez okunmuştur

Fırın ustasından örnek davranış
Fırın ustasından örnek davranış

Geçtiğimiz günlerde yerde bulduğu bir cep telefonunu polis merkezine götürerek sahibine teslim edilmesini sağlayan 13 yaşındaki ilköğretim öğrencisinin örnek davranışının ardından bu defa bir vatandaş Hastane Caddesi üzerinde yerde bulduğu ve içersinde bir miktar paranın bulunduğu cüzdanı polis merkezine götürerek sahibine teslim edilmesini sağladı.

Alınan bilgiye göre, Genç ilçesi Hastane caddesi üzerinde yerde bir cüzdan bulan Cahit Erdoğmuş adlı vatandaş, cüzdanı açtığında içerisinde bir miktar para ve kartların olduğunu fark etti. Cüzdanı Genç Şehit Cihan Bayık Polis Merkezi Amirliğine götüren Erdoğmuş cüzdanı polislere teslim etti. Polis içerisindeki kartlardan cüzdanın Ahmet Toksöz adlı vatandaşa ait olduğunu tespit etti. Polis merkezine giderek cüzdanını teslim alan Toksöz cüzdanı bulup polis merkezine götüren Erdoğmuş’a ve polislere teşekkür etti. Emniyet mensupları bu örnek davranıştan dolayı Erdoğmuş’a satranç takımı hediye etti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar