Genç Haberleri

Genç Devlet’in eksiklikleri giderildi

Hastanedeki yoğun bakım, diyaliz, doğumhane, diş polikliniği ve yeni doğan ünitesindeki proje eksikliklerini giderildiğini söyleyen İl Sağlık Müdürü Tekin, hastanenin Ağustos’ta bitirileceğini

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.237 kez okunmuştur

Genç Devlet’in eksiklikleri giderildi
Genç Devlet’in eksiklikleri giderildi

Hastanedeki yoğun bakım, diyaliz, doğumhane, diş polikliniği ve yeni doğan ünitesindeki proje eksikliklerini giderildiğini söyleyen             İl Sağlık Müdürü Tekin, hastanenin Ağustos’ta bitirileceğini açıkladı.

İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, bundan iki ay önce gazetemizden projesinde yoğun bakım, diyaliz, doğumhane, diş polikliniği ve yeni doğan ünitesinin olmadığını yazdığımız Genç Devlet Hastanesi’nin eksikliklerinin giderildiğini bildirdi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Tekin, yaptığı yazılı açıklamada 50 yatak kapasiteli Genç Devlet Hastanesi’nin eksikliklerinin giderildiğini ve hastanenin Eylül ayının sonuna kadar faaliyette olacağını söyleyerek, “İnşaat sezonunun bitmesi nedeniyle 50 yataklı Genç Devlet Hastanesi inşaatına ara verilmiştir. Biz de bunu fırsat bilerek 50 yataklı Genç Devlet Hastanesi’nin eksikliklerinin tamamlanması için çalışmalar yaptık. Hastanedeki yoğun bakım, diyaliz, doğumhane, diş polikliniği ve yeni doğan ünitesindeki proje eksikliklerini gidererek Genç ilçemize tam hizmet verecek donanımlı bir hastane yapılması sağlanmıştır” dedi.

Tekin, inşaat sezonunun açılması ile birlikte 2011 Ağustos ayında hastanenin bitirilerek teslim edilmesinin ve en geç 2011 Eylül ayı sonu itibariyle hastanenin faaliyete geçirilmesinin hedeflendiğini ifade etti.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız