Genç Haberleri

Genç Murat Rafting Takımından Başarı

Yakın zamanda Spor eğitmeni Arif Kaya tarafından kurulan ve sadece 5 aylık çalışmanın ardından Van’ın Çatak ilçesinde ilk kez düzenlenen Türkiye Rafting Şampiyonasına katılan Genç Murat Rafting takımı, büyük bir başarıya imza atarak şampiyonayı 63 t

29 Ekim 2019 Saat: 14:01
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 28.194 kez okunmuştur

Genç Murat Rafting Takımından Başarı
Genç Murat Rafting Takımından Başarı

Yakın zamanda Spor eğitmeni Arif Kaya tarafından kurulan ve sadece 5 aylık çalışmanın ardından Van’ın Çatak ilçesinde ilk kez düzenlenen Türkiye Rafting Şampiyonasına katılan Genç Murat Rafting takımı, büyük bir başarıya imza atarak şampiyonayı  63 takım arasından 16.sırada tamamladı.

"YOKLUKLARA RAĞMEN DÜNYA ŞAMPİYONLARINA KAFA TUTTULAR"

Şampiyona öncesi çalışmalarını Murat Nehrinde gerçekleştiren ve 5 ay boyunca eğitimlerini sürdüren Genç Murat Rafting takımı, sadece Genç kaymakamlığının verdiği destekle büyük işlere imza attı. Van'da düzenlenen turnuvaya birçok eksik materyalle giden ve yokluklar içerisinde mücadele ederek yinede büyük bir sürprize imza atarak turnuvayı 63 takım arasından 16.sırada tamamlayan Rafting takımı Bingöl’ü başarıyla temsil etti.

"KAYA'DAN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR"

Genç Murat Rafting Takımı antrenörü Arif Kaya turnuva sonrası yaptığı açıklamada, Son yılların revaçta olan spor dalı raftingi Bingöl'de tek temsil eden takım olduklarını ve sadece bir kaç kurumun desteği ile şampiyonaya katıldıklarını belirtti. Kaya, "Rafting şampiyonasına birçok eksikle gitmemize rağmen yinede bizlerin şampiyonaya katılmamızda ve büyük bir başarı yakalamamızda emeği geçen başta Sayın kaymakamımız Arif Gül'e, Gençlik hizmetleri Bingöl ve Genç Müdürlüğüne, Genç SYDV müdürlüğüne çok teşekkür ederim" dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar