Genç Haberleri

Genç’te 400 öğrenciyi giydirdiler

Bingöl’de bulunan Özel Hulusibey İlköğretim Okulu İdaresi ve Okul Aile Birliği tarafından Genç YİBO başta olmak üzere Genç’te 400 öğrenciye giyim malzemesi ve kırtasiye ürünleri hediye ett

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.797 kez okunmuştur

Genç’te 400 öğrenciyi giydirdiler
Genç’te 400 öğrenciyi giydirdiler

Bingöl Özel Hulusi Bey İlköğretim Okulu öğrencileri, okul idaresi ve okul aile birliği, kardeş okul olarak seçtiği Genç YİBO`yu ziyaret ederek, öğrencilerin gönlünü aldı. Genç YİBO’da 300 ve Şehit Serkan Gencer İlköğretim Okulunda 100 öğrenci olmak üzere toplam 400 öğrenciyi giyim ve kırtasiye malzemesi hediye edildi.
Özel Hulusi Bey İlköğretim Okulu Müdürü Muhittin Altınbaş, yaptığı açıklamada, `Özel Hulusibey İlköğretim Okulu olarak kendimize Genç YİBO`yu kardeş okul olarak seçtik. Kardeş okulumuza yaptığımız ziyarette yaklaşık 300 öğrencimize giyim malzemesi ve kırtasiye ürünleri hediye ettik. Ayrıca Şehit Serkan Gencer İlköğretim Okulu’ndaki 100 öğrenci kardeşimize de aynı hediyelerimizden verdik. Çocuklarımızın soğuktan üşümemesi için en iyi kalitede olan giysilerimizi hediye ettik. Bu çocuklar hepimizin çocukları, geleceğimizin teminatı olun bu öğrencilere gerekli yardımı yapmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.
Okulunun öğrencilerine gösterilen bu ilgiden dolayı kardeş okul idaresi ve okul aile birliğine teşekkür eden Genç YİBO Müdürü Halim Zoroğlan, eğitime yapılan her yardımın önemli olduğunu kaydetti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız