Genç Haberleri

GENÇLER “GENÇLİK PROJESİ” İLE SERTİFİKA SAHİBİ OLACAK

Gençlik Merkezince hayata geçirilen ‘Mutlu Genç Mutlu Gençlik’ ve ‘Spora Geç Kalma Genç Kal’ gençlik projelerine Genç Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nca desteklenecek.

7 Nisan 2019 Saat: 20:57
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 395 kez okunmuştur

GENÇLER “GENÇLİK PROJESİ” İLE SERTİFİKA SAHİBİ OLACAK
GENÇLER “GENÇLİK PROJESİ” İLE SERTİFİKA SAHİBİ OLACAK

Gençlik Merkezince hayata geçirilen ‘Mutlu Genç Mutlu Gençlik’ ve ‘Spora Geç Kalma Genç Kal’ gençlik projelerine Genç Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nca desteklenecek.  4-11 Nisan tarihleri arasında başlayan projeler ile gençler sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve meslek kursları ile sertifika sahibi olacak.

Genç Gençlik Merkezi “Gençlik Projesi” sloganıyla yeni dönemde kapılarını gençlere açıyor. Gençlik Merkezi ve Genç Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nca ortaklaşa yürüttüğü projelerle onlarca farklı branşta meslek kursu açılıyor. Kurs sonunda ise katılanlara sertifika verilecek.

Genç Kaymakamlığından yapılan açıklamada, Gençlik Merkezince 4-11 Nisan tarihleri arasında hayata geçirilen ‘Mutlu Genç Mutlu Gençlik’ ve ‘Spora Geç Kalma Genç Kal’ Genç Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nca desteklenecek. Sosyal, kültürel ve eğitsel kurslar ile mesleki ve istihdam kurslar ve spor kursları kapsamında; CNC Kursu, Çağrı Operatörü Kursu, Doğalgaz Kursu Bilgisayar Kursu, Girişimcilik Kursu, Basketbol Kursu, Voleybol Kursu, Masa Tenisi Kursu, Badminto Kursu, Rafting Kursu, Kaymakamlık Kupası Ortaokul Ligi, Kaymakamlık Kupası Ligi, Kaymakamlık Kupası Gençlik Ligi düzenlenecek.

Birçok alanda açılan kurslarda katılanlar,  hem işi öğrenecek, hem de sertifika sahibi olacak.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız