Genç Haberleri

GENÇ'TE OKUL MÜDÜRÜ İŞÇİ GİBİ ÇALIŞTI

Genç ilçesinde örnek uygulamaları dolayısıyla takdir belgesine sahip Nuri Özaltın ilkokulu'nun müdürü Cuma Kalkan, okulun öğretmenleri ile birlikte bozulan okul bahçesini kendi elleri ile inşa etti.

6 Mayıs 2019 Saat: 11:47
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.173 kez okunmuştur

GENÇTE OKUL MÜDÜRÜ İŞÇİ GİBİ ÇALIŞTI
GENÇ'TE OKUL MÜDÜRÜ İŞÇİ GİBİ ÇALIŞTI

Nuri Özaltın İlkokulu Okul müdüründen ve öğretmenlerinden takdire şayan çalışma. Eğitim çalışmalarının yanı sıra okulda gerçekleştirdiği sosyal, sportif ve kültürel çalışmalar ile de kamuoyunun takdirini toplayan Cuma müdür son olarak öğretmenleri ile birlikte adeta bir işçi gibi çalışarak okulun bozulan kilit taşı ve bordur taşlarını kendi eleri ile yeniden yaptı.

 "Müdürlük anlayışımda sabah gelip koltuğu oturup akşam gitmek ve sağa sola emirler yağdırmak yok." diyen  Cuma Kalkan, sosyal medya hesabında çalışması ile ilgili şu paylaşımda bulundu. “Öğrencilerimiz daha iyi koşullarda eğitim ve öğretim görmesini sağlamak için bozulmuş okul bahçemizin kilit taşı ve bordur taşlarını öğretmen ve personel arkadaşlarla beraber yaptık. Emeğimize değdi. Artık bahçemiz daha güzel. Öğrencilerimiz için helal hoş olsun”

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar