Genç Haberleri

AFA yolları taştan

Genç’in en büyük Mahallelerinden biri olan ve en düzenli mahallesi olan Afa, yolları yapıldıkça güzelleşiyor. Kilitli parke ile döşenen Afa yolları mahalleye ayrı bir güzellik katıyor.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.553 kez okunmuştur

AFA yolları taştan
AFA yolları taştan
mhp2

Genç Belediyesi yetkilileri, Yenişehir Mahallesi Afa konutlarına ait yolların yapımının bitmek üzere olduğu söyledi. İhalesinin parça parça yapıldığı yolların toplam metrekaresinin 30.000 olduğunu öğrendiğimiz yolların ana bağlantıları tamamlanmış bu hafta itibariyle de ara bağlantı yollarının bitirileceği belirtildi.

3 MAHALLE PARKE TAŞI İLE TANIŞACAK

Genç Belediyesi yetkilileri, ‘‘AFA Konutları çevresi ve içerisinin bitiminden sonra çevre düzenlemesi Bayındırlık ve İskân Bakanlığına ait olmasına rağmen 2011 çalışma programımıza aldığımız Eski Cezaevi Mahallesi’nin yol yapımına başlayacağız. Sırasıyla Küpar Mahallesi ve Su Deposuna giden yolumuzu da yenileyip parke taşları döşeyeceğiz. Genç’te yaklaşık 4 kilometrelik yolu parke taşlarıyla döşeyip yenileyeceğiz. Yol yapım çalışmalarımıza AFA Konutları ile start verdik ve bu çalışmalarımız yaz mevsimi boyunca devam edecek. 2011 yılı içerisinde Genç’te yol sorununu tamamen bitirmeyi hedefliyoruz.’’ Dedi.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız