Genç Haberleri

Ataoğlu: Ben Mebus olmazsam da bir şey olmaz, Erdoğan Başbakan olamazsa yazık olur

AK Parti Bingöl Milletvekili Kazım Ataoğlu, ‘‘Ben mebus olamazsam da bir şey olmaz ama Erdoğan Başbakan olamazsa yazık olur.’’ Dedi.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 908 kez okunmuştur

Ataoğlu: Ben Mebus olmazsam da bir şey olmaz, Erdoğan Başbakan olamazsa yazık olur
Ataoğlu: Ben Mebus olmazsam da bir şey olmaz, Erdoğan Başbakan olamazsa yazık olur
mhp2

Aday adaylarının belirlendiği 11 Nisan 2011 tarihinden sonra ilk kez Genç’e’e gelen ve coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan milletvekili Kazım Ataoğlu, Cumhuriyet Caddesi Dörtyol Kavşağında bulunan AK Parti binasından halka seslendi. Vatandaşlarla hem helalleşmeye hem de vedalaşmaya geldiğini belirten Ataoğlu, başbakanın kendisini aday göstermediği için kırgın olduğunu, ancak küskün olmadığını söyledi.

AK Parti Bingöl Milletvekili Kazım Ataoğlu’nun adayların belirlenmesinin ardından ilk kez Genç’e gelerek parti çalışmalarına katılması nedeniyle bir program düzenlendi. Dörtyol Kavşağında bulunan AK Parti ilçe binasında düzenlenen programda, AK Parti Genç İlçe Başkanı Şahabettin Tartar, Genç Belediye Başkanı Abdurrahim Ariç, AK Parti İl Başkanı Cevdet Çalbay, Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay ve AK Parti Bingöl Milletvekili adayları Prof. Dr. Eşref Taş, Şahin Bingöl, AK Parti Bingöl Milletvekilleri Kazım Ataoğlu, Yusuf Coşkun ile Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz birer konuşma yaptı.

ATAOĞLU: EMANETİNİZİ TERTEMİZ BİR ŞEKİLDE DİĞER ARKADAŞLARA EMANET EDİYORUM

Kalabalığa seslenen Ataoğlu, ‘‘Emanetinizi tertemiz ve lekesiz bir şekilde diğer arkadaşlara teslim ediyorum. Şimdiye kadar bilerek hiçbir hata yapmadık. Yani ben aday olmadan da milletin gönlünde yerim olur diye düşünüyorum. Kazım Ataoğlu olarak tertemiz yüreğimle varım. O yüzden nasip değilmiş bir daha aday olmak diyorum. Allah rızası için Genç tek vücut olsun ve 12 Haziran seçimlerinde alnının akıyla çıksın. Genç’te 22 bin seçmenimiz var ve bir o kadarı da Bingöl’de var. Bütün gençliler tek vücut olsun ve yine rekor bir oyla adaylarımızı meclise göndersinler istiyoruz. Ben hakkımı sizlere helal ediyorum ve sizde hakkınızı bana helal edin istiyorum. Birkaç gün daha buradayım eğer bende hakkı olan varsa lütfen gelsin istesin. Ben aday olamadım diye üzülmesin kimse çünkü her zaman yanınızda olacağım.’’ Dedi.

TAŞ: İSTİKRAR DEVAM ETSİN, GENÇ BÜYÜSÜN, BİNGÖL BÜYÜSÜN

AK Parti Bingöl Milletvekili 2.sıra adayı Prof. Dr. Eşref Taş, ‘‘Bingöl istikrarlı bir şekilde gelişiyor. Biz istiyoruz ki bu istikrar devam etsin. Genç büyüsün, Bingöl büyüsün ve Türkiye büyüsün. Bingöllüler Başbakanı seviyor Başbakan da Bingöllüleri seviyor. Allahın izniyle 12 Haziran Seçimlerinde alnımızın akıyla çıkacağız ve Genç’in büyümesi için koca bir adım daha atmış olacağız. Genç’te bir güven ortamı var ve biz bu güven ortamının bozulmasına izin vermeyeceğiz. Yağkisiylen, Zıktesiylen, Tavzıylan, Yaylasıylan, Mıstanıylan, Botyanıylan, Sivanıylan ve Kavarıylan hep tek yumruk olup memleketimiz için elimizden geleni yapacağız inşallah.’’ Dedi.

YILMAZ: GENÇ, KÜLTÜRÜYLE ÖNDE GELEN BİR İLÇEMİZDİR

Devlet Bakanı Dr. Cevdet Yılmaz, ‘‘Genç, kültürüyle önde gelen bir ilçemizdir. Genç-Bingöl Karayolunu programa soktuk ve yapımına başlandı. 500 milyonluk bir projeydi. Aynı şekilde Vahkin Projesi de çalışma programına alındı. Bu proje de 11 milyona mal oldu. Yakında ihalesi yapılacak. Bu bölgede geçmiş yıllarda çok işkenceler ve eziyetler yaşandı. Şimdi bunların hiçbirinden eser kalmadı. Bu da AK Parti’nin iktidarıyla oldu. AK Parti Devlet Güvenlik Mahkemelerini kaldırarak önemli bir adım attı. Genç halkı huzurdan ve kalkınmadan yanadır. Daha ileri bir demokrasi istiyor. AK Parti iktidarı döneminde Türkiye dünyada 10.büyük ekonomiye sahip ülke konumuna geldi. Bu zamana kadar hep kardeşlikten yana olduk. Ve olacağız da.’’ Dedi.

TARTAR, SALDIRI AK PARTİ’YE DEĞİL TÜM GENÇ HALKINA DÜZENLENMİŞTİR

AK Parti Genç İlçe Başkanı Şahabettin Tartar, dün gece AK Parti binasına düzenlenen Molotoflu saldırının AK Parti’ye değil tüm Genç halkına düzenlendiğini söyledi. Tartar, ‘‘Dün gece parti binamıza kendini bilmez kişilerce Molotofkokteyli saldırı düzenlendi. Bunlar Genç’in huzurunu bozmaya yönelik çirkin davranışlardır. Genç halkı bu insanları her zaman dışlayacaktır. Hiç kimse huzurumuzu bozamaz.’’ Dedi.

ARİÇ, BAKAN VE VEKİLLERE PLAKET TAKDİM ETTİ

Genç Belediye Başkanı Abdurrahim Ariç, Genç Belediyesinin yaptığı her hizmette desteklerini esirgemeyen Bingöl Milletvekilleri Kazım Ataoğlu ve Yusuf Coşkun ile Devlet Bakanı Dr. Cevdet Yılmaz’a teşekkür ederek, kendilerine birer plaket takdim etti.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız