Genç Haberleri

Bakan Yılmaz ve adaylar Bingölde

Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, diğer AK Parti adayları Prof. Dr. Eşref Taş ve Şahin Bingöl ile birlikte bugün Bingöl’e gelecek.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.705 kez okunmuştur

Bakan Yılmaz ve adaylar Bingölde
Bakan Yılmaz ve adaylar Bingölde
mhp2Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, diğer AK Parti adayları Prof. Dr. Eşref Taş ve Şahin Bingöl ile birlikte bugün Bingöl’e gelecek.

Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, Prof. Dr. Eşref Taş ve Şahin Bingöl ile birlikte bugün saat 16.00’da AK Parti binası önünde halkla buluşacak.
12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak seçimlerde AK Parti’den milletvekili adayı gösterilen Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, Prof. Dr. Eşref Taş ve Şahin Bingöl, aday olduktan sonra bugün ilk kez Bingöl’e gelecekler. AK Parti adayları, bugün saat 16.00’da parti binası önünde düzenlenecek toplantı ile halka tanıtılacak.
Ak Parti Medya Başkanı Bayram Keskin, bugün Bingöl’de gelecek milletvekili adayları ile birlikte seçim startı vereceklerini söyledi.
12 Haziran’da yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde halkın oylarına talip olduklarını belirten Keskin, “Halkımızın kullanacağı her oyun ağır bir sorumluluk olduğu bilinciyle, gerek yerelde, gerek merkezden Bingöl için tüm yatırım ve desteklerin artarak devam edeceğini de rahatlıkla ifade etmek isteriz” dedi.
AK Parti’nin, 2002 yılından beridir girdiği bütün seçimlerde halkın gösterdiği teveccühü hizmete dönüştürdüğünü belirten Keskin, halkın gösterdiği desteğin bilincinde olduklarını kaydetti.
Keskin, bugün saat 16.00’da parti binası önünde yapılacak aday tanıtımına tüm Bingöl halkının davetli olduğunu söyledi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız