Genç Haberleri

Bingöllü Taksiciler Kutlu Doğumda Ücretsiz Çalışacak

Bingöl Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından hafta sonu düzenlenecek Kutlu Doğum programına Saray Taksiden destek geldi. Saray Taksi programın düzenleneceği yere vatandaşları ücretsiz olarak göt

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.530 kez okunmuştur

Bingöllü Taksiciler Kutlu Doğumda Ücretsiz Çalışacak
Bingöllü Taksiciler Kutlu Doğumda Ücretsiz Çalışacak

 Bingöl Peygamber Sevdalıları Platformu 10 Nisan 2011 Pazar günü saat 13.30`da Şehir Stadyumu`nda Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle mevlit programı düzenleyecek. Etkinliğe destek veren Saray Taksi, Kutlu Doğum programına vatandaşları ücretsiz taşıma kararı aldı.

Taksi Durağı olarak aldıkları karar ile Kutlu Doğum Haftası nedeniyle 11.00-17.00 saatleri arasında programın gerçekleşeceği stadyuma vatandaşları ücretsiz taşıyacaklarını ifade eden Saray Taksi Sorumlusu Rıza Güney, "Peygamber Efendimizin kutlu doğum haftası herkesçe bilinmektedir. Bu nedenle durak olarak haftanın anlam ve önemine biraz daha halkımızın dikkatini çekmek için Kutlu Doğum programının düzenleneceği şehir stadyumuna insanlarımızı ücretsiz taşıma fikri geldi. Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle 11.00-17.00 saatleri arasında hiç kimseden ücret talep etmeden durak olarak taşıma kararı alarak, Kutlu doğum etkinliklerine katkıda bulunmak istedik" dedi.

Böyle bir uygulamayla herhangi bir reklam yapmayı düşünmediklerini yegane amaçlarının Allah`ın rızasını kazanmak olduğunu belirten Saray Taksi Sorumlusu Güney, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bingöl Peygamber Sevdalıları Platformu`nun düzenlemiş olduğu Kutlu Doğum programına Saray Taksi olarak program yerine vatandaşlarımızı ücretsiz olarak taşıyacağız. Temennimiz diğer araç sahiplerinin de böyle bir uygulamaya gitmeleridir. Program esnasında vatandaşlarımızdan ücret talep etmeyeceğiz. Bizim için `Allah Razı Olsun` denilmesi yeter."


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız