Genç Haberleri

Bursa’dan Genç’e eğitim köprüsü

‘‘Küçük Bir Hediye ile Büyük bir Aydınlık’’ projesi kapsamında Bursalı İş Adamlarından Gençli öğrencilere, eğitimlerine katkı amaçlı onlarca koli kitap ve kırtasiye malzemesi g

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.353 kez okunmuştur

Bursa’dan Genç’e eğitim köprüsü
Bursa’dan Genç’e eğitim köprüsü
mhp2

‘‘Küçük Bir Hediye ile Büyük bir Aydınlık’’ projesi kapsamında Bursalı İş Adamlarından Gençli öğrencilere, eğitimlerine katkı amaçlı onlarca koli kitap ve kırtasiye malzemesi gönderildi.

Bursalı İş Adamlarından gelen kitap ve kırtasiye malzemeleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarından Selahattin Varolgüneş ve Eşref Ataş tarafından Genç’teki bütün okullara dağıtıldı.

Yüzlerce öğrencilere dağıtılan kitap ve kırtasiye malzemesi, öğrencilere karne hediyesi oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Dener, İlçemiz öğrencilerine kitap ve kırtasiye yardımında bulunan Bursalı İş Adamları ve Firmalara teşekkür etti. Bu gibi yardımların sürekli olması için girişimlerde bulunacaklarını belirten Dener, ‘‘Dağıtılan kitaplar öğrencilerimize bir nevi karne hediyesi oldu. Kitapların yanı sıra kırtasiye malzemelerine gerçekten muhtaç öğrencilerimiz vardı ve biz o öğrencilerimizi Bursalı İş Adamları vesilesi ile sevindirdik. Bursalı İş Adamlarımızdan bu gibi yardımların devamını dileyerek, kendilerine çok teşekkür ediyoruz.’’ Dedi.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız