Genç Haberleri

FEDAŞ’TAN ÇAYTEPE YBO ÖĞRENCİLERİNE GİYİM YARDIMI

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., sorumluluk alanı bölgesi içindeki 4 ilde başlattığı Aydınlık Gelecek İçin Mutlu Çocuklar kampanyası kapsamında Genç Çaytepe YBO öğrencilerine giyim yardımında bulunarak yüzlerini güldürdü.

9 Ekim 2018 Saat: 11:26
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.064 kez okunmuştur

FEDAŞ’TAN ÇAYTEPE YBO ÖĞRENCİLERİNE GİYİM YARDIMI
FEDAŞ’TAN ÇAYTEPE YBO ÖĞRENCİLERİNE GİYİM YARDIMI

Fırat EDAŞ, sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdiği ‘Aydınlık Gelecek İçin Mutlu Çocuklar' sosyal sorumluluk kampanyası ile Genç Çaytepe YBO öğrencilerine giyim yardımında bulundu. Fedaş Bingöl İl Müdürü ile birlikte Çaytepe YBO okuluna giden Genç İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler, Şube Müdürleri Ahmet Bulut ve Muhittin Bulut, okul idarecileriyle birlikte öğrencilere hediyelerini dağıttı. Hediyeler karşısında mutlulukları gözlerinden okunan öğrenciler ise büyük sevinç yaşadı.

Kampanyanın ilk ayağında Fırat EDAŞ, Bingöl, Malatya ve Tunceli'de anaokulu ve ilkokul düzeyindeki öğrencileri için tek tek hazırladığı kıyafetleri okul açılışı ile birlikte hediye ederek miniklerin yüzlerini güldürdü. Yeni kıyafetlere sahip olmanın heyecanını yaşayan çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 

Kampanyanın çeşitli organizasyonlarla devam edeceğinin altını çizen Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürü Önder Bagır, “En büyük yatırım geleceğe ve çocuklara yapılan yatırımdır. Bu misyonla bir yanda bölgemizde faaliyetlerimizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmenin gayreti içinde olurken; diğer yandan da çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ile bölgemize katkı koymaya özen gösteriyoruz” dedi.

 “ÖNCELİĞİMİZ GELECEĞİMİZ”

Şirket olarak eğitim özelinde çocuklara yönelik proje ve organizasyonlar gerçekleştirmenin öncelikleri olduğunu hatırlatan Önder Bagır, “Aydınlık Gelecek İçin Mutlu Çocuklar kampanyamız ile Fırat EDAŞ olarak elektrik dağıtım hizmeti verdiğimiz 4 ilde çocuklarımıza kıyafet hediye etmenin mutluluğunu paylaşıyoruz. Çocuklarımızın ülkemizin enerjisi ve aydınlık geleceği olduğunu biliyoruz. Tüm enerjimizle onları yarınlara hazırlamanın hassasiyeti içerisindeyiz. Bu bağlamda hediye kıyafet kampanyamız, il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri işbirliğinde farklı dönemlerde de devam edecek” diyerek, sözlerini şu cümlelerle tamamladı: “Hedefimiz binlerce çocuğumuzu kampanyamızla buluşturarak, eğitime katkı sunmak ve çocuklarımızı mutlu etmektir. Bu bağlamda kampanyada emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz. ‘Aydınlık Gelecek İçin Mutlu Çocuklar' sosyal sorumluluk projemiz, ilerleyen zamanda da farklı organizasyonlarla devam edecektir” dedi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız