Genç Haberleri

Genç Belediyesi öğrencilere giysi yardımında bulundu

Genç Belediyesi, ‘Sosyal Belediyecilik’ kapsamında Genç Yunus Emre İlköğretim Okulu’ndan yardıma muhtaç 68 öğrenciye elbise ve ayakkabı yardımında bulundu.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.176 kez okunmuştur

Genç Belediyesi öğrencilere giysi yardımında bulundu
Genç Belediyesi öğrencilere giysi yardımında bulundu

Genç Yunus Emre İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Üyeleri, tespit ettikleri yardıma muhtaç öğrenciler için Genç Belediye Başkanı Abdurrahim Ariç’in kapısını çalarak yardıma muhtaç öğrenciler için yardım talebinde bulundular. Başkan Ariç, Okul Aile Birliği Üyelerinin taleplerine karşılık vererek, Yunus Emre İlköğretim Okulu’nda kendi elleriyle 40 adet tişört, 9 adet okul forması, 19 adet de ayakkabı dağıttı.

Genç Belediye Başkanı Ariç: ‘‘Yardıma muhtaç öğrencilerimizi ziyaret ettiğimde kara lastikle okula gelen öğrenciler dikkatimi çekti ve bu durum beni çok üzdü. Okul yönetiminden ayakkabısı olmayan öğrencilerin tespit edilmesini istedim ve bana 19 kişiyi tespit ettiler. Biz Genç Belediyesi olarak Sosyal Belediyecilik anlayışı çerçevesinde okuldaki yardıma muhtaç öğrencilerimize çeşitli yardımlarda bulunduk. Okuyan çocuklarımızın yanındayız. Çocuklarımızın yüzlerinde oluşan tebessüm bizi çok mutlu etmiştir. İmkânlarımız dâhilinde bu gibi yardımları yapacağız.’’


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız