Genç Haberleri

Genç’te öğrenciler yararına kermes açıldı

Bingöl ve ilçelerinde faaliyet gösteren Gülderen Çalışanlar Derneği ile Genç Okuma Salonu tarafından Genç ilçesinde fakir öğrenciler yararına kermes düzenlendi.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.385 kez okunmuştur

Genç’te öğrenciler yararına kermes açıldı
Genç’te öğrenciler yararına kermes açıldı
mhp2

Genç İstasyon Çay Bahçesinde düzenlenen kermesin açılışını Genç Belediye Başkanı Abdurrahim Ariç, Çaytepe Belde Belediye Başkanı Ali Akkuş, Genç İlçe Müftüsü Naim Döner, AK Parti İlçe Başkanı Şahabettin Tartar, Belediye Başkan Yardımcısı İlhami Gelen ve İlçe Gençlik Spor Müdürü Engin Dağ tarafından yapıldı. Düzenlenen kermeste kadınların evde yaptığı birbirinden güzel yemek ve tatlılar yanı sıra, giysi ve hediyelik eşyalar da öğrenciler için satışa sunuldu.

Genç Okuma Salonu Müdürü Hayati Solak, yaklaşık bir aylık bir çalışmanın ürünü olan kermese vatandaşların destek olmasını istedi. Aksin, dört gün boyunca açık kalacak kermesten elde edilecek gelirin tamamının yoksul öğrencilerin eğitimine harcanacağını belirterek, "Hayırsever vatandaşların evlerinde hazırladıkları yemek, tatlı, el ürünleri ve çeyizleri satışa sunuyoruz. Elde edilen gelir, yoksul öğrencilerin eğitimine katkı için kullanılacağından insanlarımızın desteğini bekliyoruz." Dedi.

Kermesi gezen Genç Belediye Başkanı Abdurrahim Ariç, bu tür organizasyonları her zaman destekleyeceklerini belirterek, Gülderen Çalışanlar Derneği Genç Okuma Salonu yetkililerine teşekkür etti.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız