Genç Haberleri

İHMAL Mİ SORUMSUZLUK MU!

Genç ilçesinde mahallerde biriken çöplerin kötü bir görüntü oluşturuyor. Bazı vatandaşlar çöplerin zamanında toplanmadığını iddia edip tepki gösterirken Belediye yetkilileri de sürekli anons yaparak çöplerin belirli saatlerde toplan

17 Eylül 2018 Saat: 11:27
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.325 kez okunmuştur

İHMAL Mİ SORUMSUZLUK MU!
İHMAL Mİ SORUMSUZLUK MU!

Genç ilçesinde son zamanlarda gündeme gelen çöp konusunda iki ayrı bir durum söz konusu. Mahallelerde biriken çöplerin zamanında toplanmadığını iddia eden bazı vatandaşlar Belediye’ye tepki gösteriyor. Biriken çöplerin kötü koku yaydığını belirten vatandaşlar bu durumdan rahatsız olduklarını dile getiriyor. Bazı mahallelerde çöplerin düzenli toplanmadığını iddia eden kimi vatandaşlar da çöp toplayan görevlilerin bu konuda sorumsuz davrandıklarını ifade ediyor.

BELEDİYE’DEN VATANDAŞLARA ÇÖP UYARISI

Genç Belediyesi konuyla alakalı olarak belli aralıklara yaptığı duyuruda çöplerin belli saatler içerisinde toplanacağını bildirdi. Belediye’den yapılan duyuruda çöplerin her gün  sabah 07:00 -09 :00 saatleri arasında toplanacağını belirterek vatandaşların da çöplerini bu saatler arasında kapı önlerine bırakmalarını isterken kurallara uymayanlara ise para cezasını kesileceği vurgulandı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız