Genç Haberleri

Minik Beyza başarılara doymuyor

Genç Yunus Emre İlköğretim Okulu 3.sınıf öğrencisi Beyza Övün, başarılara doymuyor. Minik Beyza, Bingöl birinciliğinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı İle Koza Yayınlarının ortaklaşa düzenlediği Türki

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.217 kez okunmuştur

Minik Beyza başarılara doymuyor
Minik Beyza başarılara doymuyor
mhp2

Genç Yunus Emre İlköğretim Okulu 3.sınıf öğrencisi Beyza Övün, başarılara doymuyor. Minik Beyza, Bingöl birinciliğinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı İle Koza Yayınlarının ortaklaşa düzenlediği Türkiye Geneli Deneme Sınavında kendi kategorisinde Türkiye birincisi olarak maşallah dedirtti.

Yaklaşık bir ay önce Yine Türkiye geneli yapılan deneme sınavında Bingöl birincisi ve Türkiye ikincisi olan Minik Beyza, Bingöl’de kendi rekorunu kırarak Türkiye birincisi oldu. Yunus Emre İlköğretim Okulu 3-B sınıfı öğrencisi Beyza, yapılan sınavda 60 sorunun tamamını doğru yanıtlayarak ailesinin ve okulunun gurur kaynağı oldu.

BAŞARIMI AİLEME VE ÖĞRETMENİME HEDİYE EDİYORUM

Üst üste elde ettiği başarılarla okulunun gözde öğrencisi konumuna gelen Minik Beyza, başarımı aileme ve öğretmenime hediye ediyorum diyerek, ‘‘Sınavlara hazırlık sürecimde ailem ve öğretmenim hep yanımda olarak bana çeşitli direktifler verdiler. Başarımı aileme ve öğretmenime hediye ediyorum. Okulumuzun bütün öğrencilerinin başarılı olmasını istiyorum. İnsan çalışınca gerçekten başarılı olabiliyor. Aileme, öğretmenime ve okul yönetimimize çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Minik Beyza’nın öğretmeni Ahmet Demir, öğrencisinin elde ettiği başarıdan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Demir, ‘‘Beyza okulumuzun sayılı öğrencilerinden biri. Onun çalışma azmini takdir ediyorum. Hem Beyza’ya hem de diğer öğrencilerime çalışmaları konusunda çeşitli direktifler veriyorum ve onların daha verimli bir çalışma ortamı yakalamaları için elimden geleni yapıyorum. Beyza’nın başarısında ailesinin de çok katkısı var. Bize bu gururu yaşattığı için öğrencime ve okul yönetimime teşekkür ediyorum.’’ Dedi.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız