Genç Haberleri

Minik Öğrencilerden Bahar Şenliği

Genç Yunus Emre ve Atatürk ilköğretim okulları minik öğrencileri, öğretmenleri tarafından organize edilen Bahar Şenliğinde hazırladıkları gösterileri aileleri için sergilediler.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.024 kez okunmuştur

Minik Öğrencilerden Bahar Şenliği
Minik Öğrencilerden Bahar Şenliği
mhp2

Genç Yunus Emre ve Atatürk ilköğretim okulları minik öğrencileri, öğretmenleri tarafından organize edilen Bahar Şenliğinde hazırladıkları gösterileri aileleri için sergilediler.Atatürk İlköğretim Okulu bahçesinde düzenlenen Bahar Şenliği programına, Genç Milli Eğitim Şube Müdürü Veysel Durgun, Yunus Emre İlköğretim Okulu Müdürü Abdullah Hıtay, Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Erdoğmuş, okul öğretmenleri, veliler ve çok sayıda izleyici katıldı.

 Programda Yunus Emre ve Atatürk İlköğretim Okulu minik öğrencileri çeşitli gösteriler sundular. Çeşitli kıyafetler içerisinde dans eden öğrenciler hem kendileri neşeli dakikalar yaşarken hem de kendilerini izlemeye gelen ailelerine neşeli dakikalar yaşattılar. Yunus Emre İlköğretim Okulu Anasınıfı öğretmeni Berat Bilgin, kendilerine teslim edilen minik öğrencilerin eğitimlerinin yanı sıra sosyal etkinliklere katılımlarını sağlamaya çalıştıklarını söyledi.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız