Genç Haberleri

Sağlık-Sen Gençe akın etti

Genç Devlet Hastansinde sağlık personeli olarak çalışan Aytekin Turhan Uzun geçtiğimiz günlerde PKKlı bir grup tarafından kaçırılmasının ardından Sağlık-Sen ve Memur-Sen yetkilileri Gençe gelerek b

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.263 kez okunmuştur

Sağlık-Sen Gençe akın etti
Sağlık-Sen Gençe akın etti

Yapılan basın açıklamasına Memur-Sen Genel Teşkilat Sekreteri ve Sağlık-Sen Genel Başkanı  Metin Memiş Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ramazan Çakırcı, Diyarbakır Memur-Sen İl Temsilcisi A.Aziz Aslan, Sağlık-Sen  Bingöl Şube Başkanı Nedim Hant, Memur-Sen Bingöl İl Temsilcisi Mücahit Çelik katıldı.

Memiş, Diyarbakır’ın Lice İlçesi karayolunda, iki güvenlik görevlisi ve Genç İlçesi Devlet Hastanesinde görev yapan bir sağlık memurunu kaçırılmasını, bölgede yaşayan vatandaşların sağlık hizmetlerini alma hakkına karşı açık bir engelleme olarak niteledi.

Memiş:``Sağlık çalışanlarımız, günün 24 saati her türlü fedakârlığa katlanarak insanımıza sağlık hizmetini en iyi şekilde sunmak gayreti içerisindedir. Vatandaşlarımız, sağlık çalışanlarımızın bu gayretini yakından bilmekte, takdir etmekte ve verilen hizmeti bizzat yaşamaktadır. Kaçırılan sağlık çalışanımızın bir an önce sağ sağlim sevdiklerine kavuşmasını diliyoruz.`` Dedi.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız