Genç Haberleri

‘Sarıklı adam’ 250 TL’ye mi kiralandı?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bingöl Milletvekili Adayları hakkında çarpıcı iddiaları gündeme taşıyan Yeni Akit Gazetesi, bu kez CHP Bingöl İl Başkanı Sema Kaygalak için yeni bir iddiayı gazetesine ta

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.944 kez okunmuştur

‘Sarıklı adam’ 250 TL’ye mi kiralandı?
‘Sarıklı adam’ 250 TL’ye mi kiralandı?

CHP Bingöl Milletvekili adayları Zeki Korkutata ve Süleyman Batga hakkında geçmişe dönük yargı konularını gündeme taşıyarak dikkat çeken Yeni Akit Gazetesi, bu kez CHP İl Başkanı Sema Kaygalak’ın ücretli adam kiralamak suretiyle gündem yaratma çabasını yazdı.

Sema Kaygalak’ın konu edildiği haberde, Kılıçdaroğlu’nun mitinginde otobüsün üzerine çıkarılarak Kılıçdaroğlu’na çiçek takdim eden ve elini öpmek isteyen sarıklı ve cübbeli şahısın, CHP İl Başkanı Sema Kaygalak tarafından 250 lira para verilerek otobüsün üzerine çıkarıldığı belirtildi.

Gazetenin haberi şöyle: Bingöl mitinginde sarıklı ve cüppeli bir kişinin CHP liderinin elini öpmek istemesinin altından bakın ne çıktı.

Cumhuriyet Halk Partisi`nin 26 Mayıs`ta gerçekleştirdiği Bingöl mitinginde “sarıklı ve cüppeli bir kişinin seçim otobüsüne çıkıp, Kemal Kılıçdaroğlu`na çiçek vermesi ve CHP liderinin elini öpmek istemesi”nin partililer tarafından organize edilen bir şov olduğu ortaya çıktı.

CHP`nin Bingöl mitinginde sarıklı ve cübbeli bir kişinin seçim otobüsüne çıkarak, Kılıçdaroğlu`na çiçek vermesi, önünde saygıyla eğildiği CHP liderinin elini öpmek istemesi medyada geniş yer aldı.

Haberlerde “Kılıçdaroğlu`na çiçek veren bu kişi elini öpmek istedi ancak Kılıçdaroğlu elinin öpülmesine müsaade etmeyerek çiçek veren şahsı yanağından öptü. Ardından Kılıçdaroğlu`na selam veren şahıs otobüsten indi” deniliyordu.

AKLİ DENGESİ YERİNDE DEĞİL

O kişinin adının M. Halit Çelik olduğu ve akli dengesinin bozuk olduğu öğrenildi. İlde “Şeyh Muhammet” olarak tanınan bu kişinin el yazısı yazarak şehir merkezinde dağıtması ile bilindiği ve Bingöl esnafının yardımlarıyla hayatını sürdürdüğü saptandı.

250 TL PARA VERMİŞLER

Akli dengesi bozuk olan M.Halit Çelik`in CHP seçim otobüsüne de kendiliğinden çıkmadığı, CHP İl Başkanı Sema Kaygalak tarafından çıkarıldığı öğrenildi. Edinilen bilgilere göre, CHP İl Başkanı Kaygalak, CHP lideri Kılıçdaroğlu`na çiçek verip, elini öpmesi karşılığında şahsa 250 TL para verdi.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız