Genç Haberleri

Sema Kaygalaktan Yalanlama Geldi

CHP İl Başkanı Sema Kaygalak hakkında çıkan iddialara cevap verdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun elini öpen bu şahsı tanımadığını söyledi.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.748 kez okunmuştur

Sema Kaygalaktan Yalanlama Geldi
Sema Kaygalaktan Yalanlama Geldi
mhp2


Kaygalak bu şahısı sadece miting günü gördüğünü ve yanına gelerek Sayın Başkanım ben Kemal Kılıçdaroğlu`nu rüyamda gördüm. Onun elini öpmek istiyorum dedi. Ben buna garanti veremeyeceğimi söyledim. Daha sonra bu şahısı otobüsün üzerinde, Genel Başkanımız Kemal Bey’in elini öpmeye kalktığını gördüm. Zaten Genel Başkanımız el öptürmedi. Eğer bu şahısa benim 250 TL verdiğimi gören varsa bunu ispat etsinler kafamı keserim dedi.

Miting bittikten bir gün sonra bu şahıs yanımıza gelerek tehdit edildiğini ve sen Kılıçdaroğlu’nun elini öptüğün için kafirsin diyerek kendisine baskı yapıldığını söyledi.

CHP Bingöl milletvekili adayları Zeki Korkutata ve Süleyman Batga hakkında geçmişe dönük yargı konularını gündeme taşıyarak dikkat çeken Yeni Akit Gazetesi, bu kez CHP İl Başkanı Sema Kaygalak`ın ücretli adam kiralamak suretiyle gündem yaratma çabasını yazmıştı.

Sema Kaygalak`ın konu edildiği haberde, Kılıçdaroğlu`nun mitinginde otobüsün üzerine çıkarılarak Kılıçdaroğlu`na çiçek takdim eden ve elini öpmek isteyen sarıklı ve cübbeli şahısın, CHP İl Başkanı Sema Kaygalak tarafından 250 lira para verilerek otobüsün üzerine
çıkarıldığı iddia edilmişti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız