Genç Haberleri

Taş: Sadece benim ağzımdan çıkanlara inanın

AK Parti’den Bingöl Milletvekili seçilen Prof. Dr. Eşref Taş, kendilerine destek verenlere teşekkür ederken, bir de uyarıda bulundu: “Bundan sonra ki süreçte kimse Eşref Taş ismini istisma

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.072 kez okunmuştur

Taş: Sadece benim ağzımdan çıkanlara inanın
Taş: Sadece benim ağzımdan çıkanlara inanın

AK Parti’den Bingöl Milletvekili seçilen Prof. Dr. Eşref Taş, kendilerine destek verenlere teşekkür ederken, bir de uyarıda bulundu: “Bundan sonra ki süreçte kimse Eşref Taş ismini istismar edemeyecek’’.


Sadece benim ağzımdan çıkanlara inanılmasını istiyorum” sözleriyle, ilk günden kendi ismini kullanmak isteyenlere cevabını verdi.


12 Haziran’da yapılan milletvekili genel seçimlerinin sonucunu değerlendiren Taş, Ak Parti’ye oy veren vermeyen herkese teşekkür etti. Tüm partilerin yoğun bir performans ile katıldığı iki aylık seçim maratonunun sona erdiğini belirten Taş, Bingöl halkının seçimde elinden geleni yaptığını ve sandığa giderek iradesini yansıttığını söyledi.

Bingöl’ün ilçe ve köyleriyle demokrasi için mücadele verdiğini belirten Taş, bundan sonra ki süreçte kimsenin Eşref Taş ismini istismar edemeyeceğini ve sadece kendi ağzından çıkanlara inanılmasını istedi. Kendilerine oy vermeyenlere de teşekkür eden Taş, “Siz elinizden geleni yaptınız. Sandıklara gittiniz, oylarınızı kullandınız. Allah sizden razı olsun. Kığı’dan Genç’e, Karlıova’dan Yedisu’ya, Solhan’dan merkeze kadar, kısacası Bingöl sınırları içinde nefes alıp veren her insana, bize oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Bana sizleri temsil etme şerefi verdiği için öncelikle Allaha şükrediyorum. Allah bu günden sonra da bizi doğruluktan ve sizlere hizmetten ayırmasın” dedi.

Bingöl’ün hizmet ve hürmete layık olduğunu ifade eden Taş, Bingöl için çalışırken hürmeti de eksik kılmayacağını vurguladı. Taş sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Yerel kurumlarımız iyi çalışmalıdırlar. Halkımız hizmet istiyor. Resmi kurumlardaki makamlar geçicidir. Bu emaneti bize verenler bizden almasını da bilirler. Bunu asla unutmayacağım. Allah’ım huzurunda ve sizin huzurunuzda bizleri utandırmasın. Allah bizleri bu kutsal oylarınıza ve hizmetlerinize layık kılsın. Seçim kampanyasına emek veren Ak Parti il, ilçe, belde teşkilatlarına, il, ilçe ve belde belediye başkanlarına, hanımlara, gençlere, teşekkür ediyorum.”


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız