Genç Haberleri

Vatandaşlar bu alana çevre düzenlemesi istiyor

Genç’te resmi kurumlara ait birçok arazinin boş yere harcandığının ve bu arazilerin aynı zamanda da çevre kirliliğine neden olduğunu belirten vatandaşlar, bu alanların ilçeye kazandırılması gere

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 916 kez okunmuştur

Vatandaşlar bu alana çevre düzenlemesi istiyor
Vatandaşlar bu alana çevre düzenlemesi istiyor
mhp2

Vatandaşlar, Genç’teki birçok boş arazi ile aynı kaderi paylaşan ve Devlet Demir Yolları himayesinde olan İstasyon Caddesi’nin hemen yanındaki boş arazinin değerlendirilmesini istiyorlar.
Özellikle o çevredeki esnaflar güzelim arazinin hiçbir neden açıklanmazsızın orada boş yere tutulmasına tepki göstererek, ‘‘Bu araziyi boş yere burada sahipleniyorlar. Koca bir boş arazi neden değerlendirilmiyor bilmiyoruz. Genç’in hemen göbeğinde bulunan bu güzel arazinin üstüne neler yapılmaz ki? Bu boş arazinin bir an önce değerlendirilmesi lazım. Yaptığımız araştırmalara göre bu arazi Devlet Demir Yolları’na aitmiş. Devlet Demir Yolları neden bu araziyi elinde tutuyor bir anlam veremiyoruz. Zaten Genç’te demir yolu ağını bitirdiler bari bu arazileri boş yere ellerinde tutmasınlar. Yetkililer bir an önce bu arazileri İlçe yararına kullanmalıdır.’’ Şeklinde tepkilerini dile getirdiler.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız