Genç Haberleri

HERŞEY ÖĞRENCİLER İÇİN

Genç Nuri Özaltın İlkokulu İdarecileri, çocukların sosyal yönlerini geliştirmek amacıyla öğrencileri Doğa kolejine götürerek mutlu bir gün geçirmelerini sağladı.

29 Ekim 2019 Saat: 13:50
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 28.110 kez okunmuştur

HERŞEY ÖĞRENCİLER İÇİN
HERŞEY ÖĞRENCİLER İÇİN

Genç Nuri Özaltın İlkokulu ve Doğa Koleji, öğrencilerin sosyal yönlerini geliştirmek amacıyla ortak bir çalışma yürüterek öğrencilerin mutlu bir gün geçirmesini sağladı. Yürütülen ortak çalışma ile öğrenciler Doğa kolejini ziyaret ederek   kolej içerisinde bulunan hayvanat bahçesini gezdi ve hayvanları kendi elleriyle beslediler.

"DOĞA KOLEJİNE TEŞEKKÜR EDERİZ"

Etkinlik sonrası açıklamalarda bulunan Genç Nuri Özaltın İlkokulu Müdürü Cuma Kalkan, "Öğrencilerimize çevre bilinci, hayvan sevgisi, hayvanları koruma gibi davranışları kazandırmak amacıyla Bingöl Doğa Kolejine gerçekleştirmiş olduğumuz gezi kapsamında hayvanat bahçesinde olan kaz, hindi, tavuk, güvercin, keçi, at, köpek, ördek gibi hayvanlara yem götüren öğrencilerimiz onları besledi. Bu gezimize ev sahipliği yapan Doğa Koleji ailesine sıcak karşılama, öğrencilerimize at biniciliği deneyimi ve ikramlarından dolayı, misafirperverliklerine teşekkür ederiz" dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar