Genç Haberleri

HÜDA PAR Heyeti Esnaf Ziyaretleri Devam Ediyor

Genç ilçesinde her hafta olduğu gibi esnaf ziyaret eden HÜDA PAR Genç teşkilatı, seçimden seçime değil, her zaman vatandaşın yanında olduklarını söyledi.

4 Kasım 2019 Saat: 17:56
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 28.332 kez okunmuştur

HÜDA PAR Heyeti Esnaf Ziyaretleri Devam Ediyor
HÜDA PAR Heyeti Esnaf Ziyaretleri Devam Ediyor

HÜDA PAR Genç İlçe Başkanı İdris Ağırbaş ve beraberlerindeki heyet ile Genç ilçesinde esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Esnaf ziyaretinde bulunan HÜDA PAR heyeti, halkın, sadece seçimden seçime değil, her zaman yanlarında olduklarını, bundan dolayı esnaf ve vatandaşlarımızı her hafta ziyaret ettiklerini ifade etti. HÜDA PAR heyetine yaşadıkları sıkıntıları anlatan esnaf, son yıllarda işlerde büyük bir oranda düşüş olduğunu, vergi yükünün ağırlaştığını, dolar ve altının yükseldiğini ifade ederek, kiraların yüksekliğinden ve birçok zamdan dolayı iş yapamadıklarını belirttiler.

Esnafın, yetkililer tarafından gerçek anlamda desteklenmesi ve ağır vergi mükellefiyeti altında ezdirilmemesi gerektiğine dikkat çeken Ağırbaş, “Partimizi ilk kurduğumuzda halkımıza bir söz vermiştik. Sadece seçimden seçime değil, her zaman halkımız ile iç içe olup, sorunlarını gündeme taşıyacağımıza dair halkımıza söz vermiştik. Bu nedenle halkımızı ziyaret ediyor ve sorunlarına çözüm olması konusunda elimizden gelen çabayı göstermeye çalışıyoruz. Onların sesini ilgili mercilere ulaştırma adına kamuoyunu bilgilendiriyoruz. Yetkililerin Genç halkının gerek esnaf, gerek de vatandaşlarımızın sorunlarını göz ardı etmemesi gerekiyor” dedi.

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar