Genç Haberleri

İNÖNÜ ORTAOKULU RESİM SERGİSİ BEĞENİ TOPLADI

Genç İnönü Ortaokulu öğrencileri, 1 yıllık çalışma sonucunda 110 resimden oluşan bir sergi açtı. Kara kalem, yağlı, pastel ve kuru boya çalışmalarından meydana gelen 110 eser, büyük bir beğeni topladı.

22 Nisan 2019 Saat: 10:51
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 995 kez okunmuştur

İNÖNÜ ORTAOKULU RESİM SERGİSİ BEĞENİ TOPLADI
İNÖNÜ ORTAOKULU RESİM SERGİSİ BEĞENİ TOPLADI

Genç İnönü Ortaokulu öğrencileri tarafından bir yıl içerisinde yapılan resimler ve TUBİTAK için hazırlanan meteryaller sergisi katılımcılardan tam not aldı. Genç Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezinde Genç İnönü Ortaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen yıl sonu resim sergisinin açılışına Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, İlçe Emniyet Müdürü Şenol Toklu, Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler, Şube Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Yapılan dua ve açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra sergiyi gezen yetkililer öğrenciler tarafından hazırlanan resimleri ve metaryelleri büyük bir hayranlıkla izledi.

 “ÖĞRENCİLERİN ÇALIŞMALARI TAKDİRE ŞAYAN”

Sergiyi gezen İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler, "2018-2019 öğretim yılının sonuna yaklaştığımız bugünlerde öğretmenlerin gayretleriyle bir yıl boyunca öğrencilerin yaptıkları çalışmaları gezdik ve çok beğendik. Bu etkinliklerin çok önemli olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Bu başarıda öğretmenlerin, öğrencilerin ve velilerin emeği vardır. Birlik ve beraberlik içerisinde el ele omuz omuza olursak başarı ve mutluluk kendiliğinden gelir" dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar