Genç Haberleri

Kaymakam Gül Göreve Başladı

Mülki idare Amirleri Kararnamesiyle, Tunceli’nin Pertek İlçesinden Genç İlçesine atanan Kaymakam Arif Gül, göreve başladı.

30 Ağustos 2019 Saat: 15:23
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.097 kez okunmuştur

Kaymakam Gül Göreve Başladı
Kaymakam Gül Göreve Başladı

Cumhurbaşkanlığının 7 Ağustos 2019 tarihli 2019268 sayılı atama kararnamesi ile Genç ilçesine atanan Kaymakam Arif Gül ilçeye geldi. Kaymakamlık binasının önünde bekleyen kurum amirleri tarafından karşılanan Kaymakam Gül, herkesle tek tek tokalaşıp 30 Ağustos Zafer Bayramı törenine katıldıktan sonra makamına geçti. Kaymakam Gül, makamında ilçenin durumu hakkında ilgili birim amirlerinden bilgi alarak resmen görevine başladı.

ARİF GÜL KİMDİR?

1984 yılında Elazığ'da doğdu. İlkokulu Elazığ Namık Kemal İlkokulunda tamamlayıp akabinde 1995 yılında girdiği Elazığ Anadolu Lisesinden 2002 yılında, İstanbul Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden 2007 yılında mezun oldu. Çalışma hayatına 2009 yılında İçişleri Bakanlığı Mardin Kaymakam adayı olarak başladı. İstanbul-Şişli ve Zeytinburnu, Mardin-Savur, Malatya-Yeşilyurt, Denizli-Babadağ ilçelerinde kaymakamlık ve belediye teftişi; kaymakamlık işlemlerini gözlemleme ve vekaleten kaymakamlık görevlerinde bulundu. 2011-2012 yılları arasında İngiltere Canterbury Christ Church University'de İngiliz Yönetim Sistemi ve dil eğitimi alarak çeşitli İngiliz kurumlarına inceleme ziyaretlerinde bulundu. Ayrıca kaymakam adaylığı sürecinde “Hükümet Konakları” adlı tezini hazırladı. 2012-2015 yılları arasında Gaziantep-Oğuzeli Kaymakamlığı, Gaziantep Havalimanı Mülki İdare Amirliği, Karpuzatan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerini; 2015-2017 yılları arasında ise Yozgat-Kadışehri Kaymakamlığı ve Bozok A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten GÜL,  2017 Eylül ayı itibari ile Pertek Kaymakamlığı görevine başlamıştır. Kaymakam GÜL, üniversite yıllarında yerel bir gazetede güncel konulara ilişkin köşe yazıları kaleme almış olmasının yanı sıra müzik alanında çalışmaları olup ud icra etmektedir.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar