Genç Haberleri

Küpeleme çalışmalarına elbiseleriyle suya dalarak gitti

İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim Cengiz Demirtaş, Genç İlçesine bağlı Yenisu köyüne, elbiseleriyle suya dalarak gitti.

28 Temmuz 2019 Saat: 13:59
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 994 kez okunmuştur

Küpeleme çalışmalarına elbiseleriyle suya dalarak gitti
Küpeleme çalışmalarına elbiseleriyle suya dalarak gitti

Veteriner Hekim Cengiz Demirtaş, İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün köylerde yürüttüğü küpeleme, sağlık taraması ve KKKA hastalığı ile mücadele çalışmaları kapsamında Genç İlçesine bağlı Yenisu Köyüne gitti.

Demirtaş, ilçe merkezine 50 kilometre uzaklıkta bulunan ve ulaşımın güçlükle sağlandığı köye, dereyi kullanarak gitmek zorunda kaldı. Köye gitmek için elbiseleriyle dereye giren ve dizlerine kadar suya batan Demirtaş, köylülerin de yardımıyla dereyi geçerek köye ulaştı. Güçlükle köye ulaşan Demirtaş, köyde küpeleme, sağlık taraması ve Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı ile mücadele kapsamında saha çalışması yaptı.

BAKAN PAKDEMİRLİ PAYLAŞTI

Veteriner Hekim Cengiz Demirtaş’ın dereyi aşmaya çalışırken çekilen görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Bingöl’ün Yenisu köyü ve bağlı mezralarında küpeleme, sağlık taraması ve kırım kongo hastalığı ile mücadele kapsamında saha çalışması yapan Veteriner Hekim arkadaşımız Cengiz Demirtaş... Her şartta işini gönülden yapan tüm kardeşlerimi kutluyorum” dedi.

YORUMLAR

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
Hasan sadunoglu 28.07.2019 17:01
Arkadaşım milenyum cagindayiz... veteriner köye gidebilmek için köprüsü yolu olmayan yerin mecburiyetinden suya girmiş.. sizlerde bunu ballandıra ballandıra CEFA olarak gösteriyorsunuz...niye köprünün olmayışından bahsetmemissin...yolun olmayışından...yazık milletle alay etmeyin
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar