Genç Haberleri

LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN MİNİKLERE TİYATRO ZİYAFETİ

Genç Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ile Genç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen HER ÇOCUK EĞLENCEYİ HAKEDER PROJESİ kapsamında ''Doğru Olanı Bul'' tiyatro etkinlikleri gerçekleştirildi.

27 Nisan 2019 Saat: 10:52
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 691 kez okunmuştur

LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN MİNİKLERE TİYATRO ZİYAFETİ
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN MİNİKLERE TİYATRO ZİYAFETİ

Şehit Murat Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10 ve 11. sınıf öğrencileri ile  3 öğretmen ve 2 idareci tarafından, Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezinde  düzenlenen  tiyatro etkinliğinde anaokulu ve ilkokul öğrencileri aileleri ile birlikte doyasıya eğlendi.

 Tiyatro etkinliği sonrası açıklamalarda bulunan Şehit Murat Yıldırım M.T.A.L  Müdürü Hakan KAYA; ''bizler okul yöneticileri olarak 10. ve 11. sınıf öğrencilerimizden tiyatroya merakı olan 14 öğrencilerimizi  seçerek  Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanlığı aracılığı ile’’Her Çocuk Eğlenceyi Hak eder’’ projesini  hazırladık. Proje kapsamında eğitimlerini alan öğrencilerimiz miniklerimizin eğlenmesi ve eğlenirken öğrenmeleri için bu oyun gösterisini hazırladılar.İlk gösterimizi hazırlayarak Servi YBO' da 22.04.2019 günü gösterime sunduk, ardından ilçe merkezimizde 25-26.09.2019 tarihinde iki tiyatro gösterisi düzenleyerek öğrencilerimize sunduk ve gösterilerimizi başta ilimiz merkezinde de gösterime sunacağız.Projede emeğe geçen başta Genç Kaymakamlığımıza, emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz'' dedi.

 Tiyatro etkinliğini seyreden veliler tiyatro ekibinde yer alan lise öğrencileri tebrik ederek, bu güzel etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ettiler.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar