Genç Haberleri

“MEHMET TARTAR’IN TEMİNATI DEVLET BAHÇELİ’DİR”

2.seçim irtibat bürosunun açılışında konuşan İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, “Mehmet Tartar’ın vereceği bütün sözlerin teminatının Milliyetçi Harekât Partisi olduğunu vurguluyorum. Belediye Başkan adayımızın vereceği bütün sözlerinin teminatı Genel

22 Mart 2019 Saat: 16:50
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 29.870 kez okunmuştur

“MEHMET TARTAR’IN TEMİNATI DEVLET BAHÇELİ’DİR”
“MEHMET TARTAR’IN TEMİNATI DEVLET BAHÇELİ’DİR”

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren MHP Genç teşkilatı, Muhsin Yazıcıoğlu parkında yoğun bir kalabalığın katılımıyla 2. Seçim İrtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi. İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, İl Başkanı Nurettin Varol, Belediye Başkan Adayı Mehmet Tartar, İl Genel Meclis Üyeleri Şevket Övün, Serdar İçyer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Miting havasında geçen irtibat bürosu açılışında konuşan Genç Belediye Başkan Adayı Mehmet Tartar, Başkan seçildiği takdirde belediyeyi halkla birlikte yöneteceğini belirtti.

TARTAR“SİZLERLE BİRLİKTE İLÇEMİZİ YÖNETMEYE TALİBİM”

Adil ve birleştirici bir yönetim sloganıyla yola çıktıklarını ve bu minvalde hareket ettiklerini belirten Başkan Adayı Mehmet Tartar, “Hangi partiden olursa olsun onları kardeş olarak gördüğüm için hizmet etmeye söz veriyorum. Bizim kültürümüzde ayrılık yoktur birlik vardır, Yıkıcılık yoktur yapıcılık vardır. Biz bütün insanlarımıza göğsümüzü ve gönlümüzü bu duygularla açacağız. Bizim belediye başkanlığımız döneminde insanlar bana aracı olarak gelmeyecek, kapımı çalmadan gelecek. Eğer sıkıntıları varsa ve çözülmemişse bana direk ulaşacak. Ben onları aracılarla kabul etmeyeceğim. Herkes bu ülkenin vatandaşı olarak aynı haklara sahiptirler. Biz adil ve birleştirici bir yönetim sözü veriyoruz. Sizlerle birlikte ilçemizi yönetmeye talibiz. İnşallah rabbim bizleri muvaffak etsin” şeklinde konuştu.

ERDEM “BÜTÜN SÖZLERİMİZİN TEMİNATI DEVLET BAHÇELİ’DİR”

Başkan Adayı Mehmet Tartar’ın açıkladığı projelerinin yapılması konusunda teminatlarının Genel Başkanları Devlet Bahçeli olduğunu ifade eden İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ise, “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin selamlarını ve muhabbetlerini getirdim sizlere. Şehit Hikmet Tekin’in hatırına hepimiz gidip 3 hilale oyumuzu verelim. Hikmet Tekin’in ruhuna bütün buradaki sizin güzel duygularınız, güzel vicdanınız, ferasetiniz elinizi vicdanınıza sandığa giderken 3 hilale mührü vurunuz. Genç Belediye başkanlığına MHP’yi inşallah siz taşıyacaksınız. Ben Mehmet Tartar’ın vereceği bütün sözlerin teminatının Milliyetçi Harekât Partisi olduğunu vurguluyorum. Belediye Başkan adayımızın vereceği bütün sözlerinin teminatı Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’dir. Cumhur ittifakının hatırına ben Mehmet Tartar beye vereceğiniz bütün oyların Devlet Bahçeli’ye gideceğini hatırlatırım. Diyorlar ki MHP belediyenin başına gelirse, ‘ya birilerine torpil yaparlarsa?’ Elbette Mehmet Tartar’ın torpili olacak. Mehmet Tartar’ın torpili Gözü yaşlı anaya olacak, sokaktaki gencimize olacak, mazluma ve sefile olacak. Allah’ın izniyle bu torpil ile avucunu açmış baba olmayacak, gözü yaşlı anne olmayacak, sokakta kalan çocuk olmayacak mazlum ve sefil kalmayacak. Biz torpil listesini açtığımızda gurur duyacağız yaptıklarımızla. Biz belediyeyi tek başımıza yönetmeyeceğiz, vatandaşımızla birlikte yöneteceğiz. Mehmet Tartar’da hizmetkârınız olacak bende sizin hizmetkârınız olacağım” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar