Genç Haberleri

Mesire Alanları Çöplük İçinde

Genç ilçesinde piknikçiler tarafından yoğun olarak kullanılan birçok mesire alanı çöplerin toplanmayıp gelişigüzel etrafa dağıtılması sonucu adeta çöplüğe dönmüş durumda.

27 Ağustos 2019 Saat: 17:49
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 556 kez okunmuştur

Mesire Alanları Çöplük İçinde
Mesire Alanları Çöplük İçinde

Genç ilçesindeki birçok mesire alanları son halleriyle kötü bir görüntü oluşturuyor. Piknikçilerin yoğun olarak kullandığı ilçedeki birçok mesire alanı duyarsız kişiler tarafından kötü kullanılması sonucu adeta bir çöplüğü andırıyor. Piknik yapanların çöplerin sağa sola bilinçsizce dağıtması sonucu mesire alanları çöpten geçilmezken ortaya da kötü bir görüntü çıkıyor. Oluşan bu çirkin görüntü birçok vatandaş tarafından da tepki çekiyor.

“Vatandaşlar bu değerlere sahip çıkması gerekiyor”

İlçenin bazı mesire alanlarında oluşan kötü görüntüleri gazetemize ulaştıran bazı vatandaşlar insanların daha duyarlı olması gerektiğini ifade etti. Vatandaşların mesire alanlarını kullanmasının en doğal hakları olduğunu belirten kimi vatandaşlar çevreyi kirletmenin ise hiç kimsenin hakkı olmadığını dile getirdi. Herkesin bu tür konularda daha duyarlı hareket etmesinin gerektiğini vurgulayan bazı ilçe sakinleri mesire alanlarının önemli değerler olduğunu, yetkililer kadar vatandaşların da bu değerlere sahip çıkmasının gerektiğini ifade etti

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar