Genç Haberleri

Mevlana İlköğretim Okulu ikinci oldu

Bingöl geneli düzenlenen İlköğretim Okulları Arası Hentbol Turnuvası’nda Genç’ten katılan tek okul sıfatıyla Genç Mevlana İlköğretim Okulu turnuvada ikinci oldu.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.101 kez okunmuştur

Mevlana İlköğretim Okulu ikinci oldu
Mevlana İlköğretim Okulu ikinci oldu

Geçtiğimiz hafta içi Genç Kapalı Spor Salonunda düzenlenen turnuvada Küçükler ile Yıldızlar kategorisinde erkek ve bayan hentbol takımları mücadele etti. Onlarca seyircinin takip ettiği turnuva, kıran kırana geçen mücadelelere sahne oldu.

Yıldız erkekler kategorisinde Bingöl Temsilcilerinden Vali Güner Orbay İlköğretim Okulu birinci, Genç’in tek temsilcisi Mevlana İlköğretim Okulu ikinci ve yine Bingöl temsilcilerinden Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu da üçüncü oldu. Yıldız kızlarda ise Vali Güner Orbay İlköğretim Okulu birinci, Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu da ikinci oldu.

Küçük erkeklerde de yine yıldız erkeklerde olduğu gibi sıralama değişmedi. Vali Güner Orbay İlköğretim Okulu birinci, Mevlana İlköğretim okulu ikinci ve Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu üçüncü oldu. Küçük kızlarda ise sıralama tam tersine döndü. Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu birinci olurken, Vali Güner Orbay İlköğretim Okulu ikinci oldu.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız