Genç Haberleri

MHP İl Genel Meclis Üyesi Adayı Şevket Övün esnaflardan destek istedi

Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis Üyesi Adayı Şevket Övün 31 Mart’ta yapılacak seçimler öncesi esnafları ziyaret ederek destek istedi.

11 Mart 2019 Saat: 15:03
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 846 kez okunmuştur

MHP İl Genel Meclis Üyesi Adayı Şevket Övün esnaflardan destek istedi
MHP İl Genel Meclis Üyesi Adayı Şevket Övün esnaflardan destek istedi

Övün, “Bölge ayrımı gözetmeksizin Çotla zirvelerinden Akdağ zirvelerine kadar yer alan en ücra köylerimize hizmet götüreceğiz.” Dedi.

MHP İl Genel Meclis üyesi adayı Şevket Övün, 31 Marta yapılacak mahalli idareler seçimlerde esnafları gezdi. Esnafları işyerinde ziyaret ederek destek isteyen Övün, hayırlı işler temennisinde bulundu.

Genç’i karış karış gezdiklerini, ilçenin her noktasını bildiklerini, çözüm bekleyen sorunlar için projeler hazırladıklarını belirten Övün “Genç’i yönetmeye talibiz.  Projelerimizi, yapabileceklerimizi samimi bir dille halkımıza anlatıyoruz. Kendimizi en iyi şekilde ifade etmek için çalışmalarımızı tüm teşkilatlarımızla birlikte sürdürüyoruz.” Dedi.

“DEVLET VE MİLLETİMİZİN İMKANLARINI SEFERBER EDECEĞİZ”

“Esnaf olarak da Gençli olarak da sizin yaşamış olduğunuz sorunları çok iyi biliyorum. Çünkü bende esnafım bende Gençliyim” şeklinde konuşarak yaşanan sorunların çözümü noktasında gerekli çalışmaları yaptıklarını işaret eden MHP’li İl Genel Meclis üyesi adayı Övün, “Bölge ayrımı gözetmeksizin Çotla zirvelerinden Akdağ zirvelerine kadar yer alan en ücra köylerimize hizmet götürmek için Genç ilçesi ve Bingöl ili kamu kurum ve kuruluşlarında köylerimizde ilişkin her türlü hizmetin takip edilmesi ve köylerimize sunumunun sağlanması gibi il encümenliğin yetki alanına giren her konuda elimizden geldiği kadar devlet ve milletimizin imkanları seferber edeceğiz.” Diye konuştu.

YAYLA TURİZMİ GELİŞTİRİLECEK

Esnafa projelerini de anlatan Övün, “Köylerimize tarımsal faaliyetlerin yapılması ve artırılması için projelerin hazırlanacağı, hayvan ve içme suyu göletlerinin yapılmasının sağlanması ile hayvancılığı geliştirilecek. Grup köy yollarının standart seviyelere hizmetinin sağlanması ve yayla turizmin geliştirilmesi için çalışmalar hızlandırılacak. Ayrıca, Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı DSİ, OGM ve DAP nezdinde projelerinin yapılması ve bunların yaygınlaştırılması için bizzat takip edilecektir.” Şeklinde ifade etti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız