Genç Haberleri

Muratspor çocuklar ve gençlerle yoluna devam ediyor

Bingöl 1. Amatör Lig’ine talihsiz bir şekilde veda eden Genç Muratspor, önümüzdeki sezon için şimdiden kolları sıvamaya başladı.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.429 kez okunmuştur

Muratspor çocuklar ve gençlerle yoluna devam ediyor
Muratspor çocuklar ve gençlerle yoluna devam ediyor

Önceliğini altyapıya veren Muratspor, A2 seçmelerine şimdiden başladı. İlçedeki futbol yeteneği olan çocukları ve gençleri toplayarak seçmelere başlayan Muratspor Sportif Direktörü Cedid Şen ve Antrenörlükten istifa ederek Yönetime geçen takımın eski çalıştırıcısı Şefik Dinler, Muratspor’un altyapısı için düğmeye bastı.

Geçtiğimiz hafta sonu Genç Şehir Stadyumunda A2 takımının kadrosu için çok sayıda çocuk ve gençleri bir araya toplayan bu iki spor gönüllüsü, önümüzdeki sezon için çalışmalara başladıklarını belirttiler.

Genç Muratspor’a gönül verdim diyen Genç Muratspor Sportif Direktörü Cedid Şen, ‘‘Ben Muratspor için her şeyi yapmaya razıyım. Futbolu seven çocuklarımızı ve gençlerimiz sahipsiz bırakmayacağım. Hiç kimse destek vermese dahi ben kendi imkanlarımla bu takımı ayakta tutmaya çalışacağım. Ben spora gönül verdim bir kere. Çocuklarımız ve gençlerimiz kendi ilçelerinde futbol oynayacaklar. Bu ilçede her zaman söylediğim gibi spora kimse destek vermiyor. Bu çocuklara bu gençlere sahip çıkılmalı. Buradan dünyanın en iyi futbolcuları çıkabilir. Çünkü bu ilçede o potansiyel var. Bu çocuklarımız futbolu seviyor, futbol oynamak istiyorlar. Buna neden kayıtsız kalıyoruz bir türlü anlam veremiyorum. Ben Cedid Şen’sem bu takıma malzemecilik bile yaparak bu gençlerimizi spora kazandıracağım.’’ Dedi.

Muratspor Yöneticilerinden Şefik Dinler ise, ‘‘Yıllarca bu takıma hizmet ettim. Çok güzel başarılara da imza attık. Ve eminim ki önümüzdeki yıllarda da güzel başarılara imza atacağız. Elemelerimize şimdiden başladık. Önümüzde daha uzun bir zaman var. Bu uzun zaman içinde en kaliteli kadroyla Bingöl Amatör Ligi’ni sallayacağız. Herkesten destek bekliyoruz.’’ Dedi.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız