Genç Haberleri

Nokta A.V.M. istihdam sağlamaya devam ediyor

Genç Nokta Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sanır, Genç’te İkinci şubelerini açarak marketler zinciri adına önemli bir adım attıklarını ve Genç’te yeni bir istihdam ala

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.323 kez okunmuştur

Nokta A.V.M. istihdam sağlamaya devam ediyor
Nokta A.V.M. istihdam sağlamaya devam ediyor

Genç’teki en önemli yatırımlardan biri olan ve 2009 yılında açılan Genç Nokta Alışveriş Merkezi 2 yıl içinde ikinci bir şubesini de açarak Genç’in ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etti. Yaklaşık 30 kişiyi istihdam eden Genç Nokta Alışveriş Merkezi kısa bir sürede Gençlilerin beğenisini kazanarak, yoğun talep üzerine ikinci şubesini açtı.

Genç Nokta Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sanır, ‘‘Genç Nokta Alışveriş Merkezleri olarak yaklaşık 30 kişiyi istihdam ediyoruz. Amacımız bunu 100’e çıkarmaktır. 100 kişiye istihdam alanı oluşturmak kolay bir iş değildir. Bunun bilinciyle hareket ediyoruz. Amacımız kısa zamanda büyük işler yapıp Genç’in işsizlik sorununa bir nebzede olsa çözüm bulmaktır. Genç’te işyeri alanında en fazla istihdam sağlayan Genç Nokta Alışveriş Merkezleridir. Bu bizim için çok önemli bir konudur. İlçede çok sayıda işsiz insanlarımız, gençlerimiz var. Bunlara iş kapısı açılmalıdır. Biz elimizden geleni yapıyoruz. 30 olan sayımızı 100’e hatta daha fazla bir rakama çıkarmayı düşünüyoruz. İnşallah bu sayımıza en yakın zamanda ulaşırız.’’ Dedi.

Öte yandan Genç halkının yoğun isteği üzerine ikinci şubelerini açtıklarını söyleyen Genç Nokta Alışveriş Merkezleri Müdürü M. Akif Saçık, ‘‘Genç için iki önemli hizmete öncülük ettik. Ve yine Genç’in Alışveriş Merkezi alanında çeşitli ihtiyaçlarına cevap verdik. Büyüyen ve gelişen ilçemizin çorbasında bizim de tuzumuz olsun istedik. Be bu düşünceyle hareket ettik. Genç’te gözle görülür bir istihdam alanı yarattık ve bu gibi alanlar yaratmaya devam edeceğiz. Buradaki ihtiyaçlara tam olarak cevap verdikten sonra Bingöl’e açılmayı düşünüyoruz. Ama önceliğimiz kendi memleketimiz olan Genç’tir. Genç’te ilk kez marketler zincirini biz oluşturduk. Kaliteli hizmetimizle ve kalifiyeli elemanlarımızla Genç halkının hizmetindeyiz.’’ Şeklinde konuştu.


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız