Genç Haberleri

ÖĞRENCİLERİN SİNEMA SEVİNCİ

Şehit Serkan Gençer İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri sayesinde dolu dolu bir gün geçirerek hem sinemada film izledi hem de özel bir eğlence merkezinde gezip eğlendiler.

20 Nisan 2019 Saat: 11:41
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 633 kez okunmuştur

ÖĞRENCİLERİN SİNEMA SEVİNCİ
ÖĞRENCİLERİN SİNEMA SEVİNCİ

Şehit Serkan Gençer İlkokulu öğretmenleri Enes Atan, Güler İlhan,Yeşim Keskin öğrencilerini derslere motive etmek için sinemaya götürdü. Genç Belediyesinin de araç katkısı sunduğu gezide gönüllerince bir gün geçiren öğrenciler, emeği geçenlere teşekkür etti.

Şehit Serkan Gençer İlkokulu 4\B sınıfı Öğretmeni Enes Atan; “Öğrencilerimizin sosyal yönlerini görmek için öğretmen arkadaşlarla böyle bir organizasyon hazırladık.Hem öğrencilerin iyi yönlerini görmek hem de başarılarını teşvik ederek kalıcı kılmak istedik. Öğrencilerimize gelecek umudu aşılamak, yüreklerinden gözlerine yansıyan ışığı fark etmek için öğretmenleri tarafından böyle bir organizasyon düzenlendik. Buradan bize araç katkısı sunan Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik’e de ayrıca teşekkürü borç bilirim”.Dedi.

Programın sonunda öğretmen ve öğrenciler topluca yemek yedikten sonra günün anısına hatıra fotoğrafı çektirip Genç’e geri döndüler.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar