Genç Haberleri

Ölüm gelmeden çözüm bulunmayacak

Genç’teki okulların çoğunun önünde araçların hızını kesen kasislerin olmayışı tehlikeyi de beraberinde getiriyor.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.190 kez okunmuştur

Ölüm gelmeden çözüm bulunmayacak
Ölüm gelmeden çözüm bulunmayacak

Genç’teki okulların çoğunun önünde araçların hızını kesen kasislerin olmayışı tehlikeyi de beraberinde getiriyor. Duyarlı veliler, ilgili yetkililerin derhal soruna bir çözüm bulunması konusunda çalışma başlatması gerektiğini vurguladı.
Yaklaşık bir ay önce Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan okulların önünde hız kesici kasislerin bulunmayışına değinmiştik ve yetkililerden bu konu hakkında bir çözüm istemiştik. Fakat aradan bir ay geçmesine rağmen hiçbir çalışma yapılmadı. Öğrenciler hala ölüm ile burun buruna.
Yüzlerce öğrencinin her gün geçtiği ve bazen sürücülerin aşırı hız yaptığı Cumhuriyet Caddesi üzerinde hiçbir kasis yok. Yeniden düzenlenen yolda hiçbir şekilde düşünülmeyen kasisler, yol yapımı gerçekleştirilemeden önce de yoktu. Her gün binden fazla öğrencinin geçtiği bu yollara ivedi bir şekilde kasis ya da hız önleyici önlemler alınmasını isteyen öğrenci velileri, birilerinin canı yanmadan sorunun çözüme kavuşturulması gerektiğini vurguladı.
ARTIK KURBAN VERMEK ISTEMIYORUZ
Yunus Emre ve İnönü İlköğretim Okullarının kurban verdiğini ve Atatürk İlköğretim Okulunun da büyük bir facianın eşiğinden döndüğünü belirten veliler, bu tür kazalara artık dur demenin zamanı geldiğini ifade ettiler

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız