Genç Haberleri

Parklar Tahrip Ediliyor

Genç Belediyesi tarafından özellikle çocukların rahatı ve güveni için yapılan parklar kimliği belirsiz kişiler tarafından tahrip ediliyor.

24 Eylül 2019 Saat: 12:09
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 740 kez okunmuştur

Parklar Tahrip Ediliyor
Parklar Tahrip Ediliyor

Belediye tarafından vatandaşlardan toplanan vergilerle inşa edilen parklar, bazı kendini bilmez sorumsuz kişilerce tahrip ediliyor. Her defasında onarılan ve tekrar vatandaşların hizmetine sunulan parklara verilen zararlar bir türlü önlenemezken; parkta bulunan oyun araçları ve parktaki diğer araçlara zarar veriliyor. Parklarda ki duvarlarda üstlerine yazılan çirkin yazılarla bu tahribatlardan nasibini alıyor.

YAPILAN PARKLAR BELEDİYENİN DEĞİL GENÇ HALKININDIR

Şehrin güzel bir şekilde gözükmesini, temiz bir ortamın olmasını ve çevrenin temiz bir şekilde kalmasını sağlamaya çalıştıklarını belirten Genç Belediyesi yetkilileri, yapılan tahribata üzüldüklerini belirterek "Belediyemiz yaşanabilir bir Genç için çalışmalarını aralıksız sürdürürken, yapılan parklara verilen zarar bizi üzmektedir. Yapılan parklar belediyenin değil Genç halkınındır. Bu tür çirkin davranışta bulunanları vatandaşlarımızın uyarması ve bizlere bildirmesini istiyoruz

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar