Genç Haberleri

SÖZEN: “KAZANAN GENÇ OLDU”

AK Parti’den Genç Belediye Başkanı seçilen Mehmet Zeki Dirik’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, “Genç’in sorunlarını en iyi bilen ismin Mehmet Zeki Dirik oldu

3 Nisan 2019 Saat: 18:48
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 421 kez okunmuştur

SÖZEN: “KAZANAN GENÇ OLDU”
SÖZEN: “KAZANAN GENÇ OLDU”

AK Parti’den Genç Belediye Başkanı seçilen Mehmet Zeki Dirik’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, “Genç’in sorunlarını en iyi bilen ismin Mehmet Zeki Dirik olduğunu belirterek, Genç hak ettiği hizmeti Zeki Başkanın çalışkanlığı ile beraber yaşayacaktır” dedi.

“AK PARTİ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ’NİN HAKKINI VERİYOR”

AK Parti hükümetine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak amacıyla farklı illerde gecelerini gündüzlerine katarak sürekli olarak davaya hizmet etmeye çalıştıklarını belirten Sözen, “Çok şükür yıllarca terör ile anılan Şırnak ve Hakkâri gibi illerimiz de hükümetimiz çok büyük ciddi oranda oy yükselişi yaptı. Bunda da bizim dava arkadaşlarımızın çok büyük katkıları ve emekleri var. HDP’nin kalesi olarak anılan Şırnak’ta AK Parti’nin açık ara seçimi alması Hakkari’de merkez ve Yüksekova hariç diğer ilçelerde ve beldeler de AK Partinin göreve gelmesi hükümetimizin terörle mücadeledeki kararlılığını ve halkın huzur ve güven ortamını sağladıktan sonra bu bölge halkının PKK ve HDP ile anılmasını hiçbir şekilde hak etmediğinin açık bir şekilde gösteriyor. Son zamanlarda kayyum belediye olarak atanan belediye başkanlarımızın gönül belediyeciliği yapması halkımıza dokunması bu sonuçların çıkmasın çok ciddi oranda etkili olmuştur” dedi.

“AK PARTİ SERMAYESİNİN TÜKETİLMESİNİ GÖRMEK BİZLERİ ÜZMEKTEDİR”

AK Parti’den nemalanan ve bu partinin üst kademelerine oturmuş bir takım insanlarında partiye hizmet etmediğini görmenin kendilerini çok üzdüğünü ifade eden Ziya Sözen, “AK Parti davası Cumhurbaşkanımızın omuzları ile partiden hiçbir menfaat beklemeden gece gündüz çalışan teşkilatların omuzlarında yükselirken bir takım illerde AK Parti sermayesinin tüketilmesini görmek bizleri üzmektedir. Vatandaşımızın da bu gerçekleri görmesi lazım. Her şeyi Sayın Cumhurbaşkanından beklemek ve onun omuzları üzerinden siyaset yapmak Türkiye’de olduğu gibi Doğu ve Güneydoğu’da kabul edilir gerçekler değildir. Cumhurbaşkanımız seçimden sonra yüzde 52 oy almasına rağmen balkon konuşmasında verdiği bir takım siyasi mesajları önümüzdeki günlerde de yansımaları olacaktır. Bu partinin içerisinde olmayı hak etmeyen sayın cumhurbaşkanımızın omuzlarında yükselen insanların artık köşe başlarını kapmış bir takım siyasetçilerinde bir takım ceza ile karşıya kalmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız