Genç Haberleri

Su Sayaçları Kredi Yükleme Noktası Kuruldu

Genç Belediyesi Akıllı su sayaç kartı olanlara, acil durumlarda bir defaya mahsus olmak üzere su yüklemesi Su Sayaçları Kredi Yükleme Noktası Kuruldu.

2 Nisan 2019 Saat: 10:46
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 358 kez okunmuştur

Su Sayaçları Kredi Yükleme Noktası Kuruldu
Su Sayaçları Kredi Yükleme Noktası Kuruldu

Genç Belediyesi'nin zamansız biten su sorununa çözüm bulmak için yaptığı çalışmalar kapsamında belediye girişinde vatandaşların acil durumlarda bir defaya mahsus olmak üzere su yüklemesi yapacak olan cihazı hizmete aldı. 24 saat boyunca hizmet verecek olan Otomatik Su Yükleme Cihazı sayesinde, suyu biten aboneler, mesai saati dışında ve resmi tatil günlerinde Belediye'ye giderek su yükleyebilecekler. Yükleme yapan vatandaşlar mesai gününde belediye veznelerinden alınacak kontörle de mesai dışı alınan kontör ücreti ödeyecek. Genç Belediyesi 'Akıllı su sayaç kartı' olanlara, acil durumlarda bir defaya mahsus olmak üzere su yüklemesi yapacak olan cihazı hizmete aldı.

Genç Belediyesi'nin zamansız biten su sorununa çözüm bulmak için yaptığı çalışmalar kapsamında belediye girişinde vatandaşların acil durumlarda bir defaya mahsus olmak üzere su yüklemesi yapacak olan cihazı hizmete aldı. 24 saat boyunca hizmet verecek olan Otomatik Su Yükleme Cihazı sayesinde, suyu biten aboneler, mesai saati dışında ve resmi tatil günlerinde Belediye'ye giderek su yükleyebilecekler. Yükleme yapan vatandaşlar mesai gününde belediye veznelerinden alınacak kontörle de mesai dışı alınan kontör ücreti ödeyecek.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız