Genç Haberleri

Tartar “Her kesime adil ve eşit olacağım”

MHP’den Genç Belediye Başkan Adayı Mehmet tartar, 3.Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını yaptı.

29 Mart 2019 Saat: 11:33
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 598 kez okunmuştur

Tartar “Her kesime adil ve eşit olacağım”
Tartar “Her kesime adil ve eşit olacağım”

Çalışmalarını mahalle ve kahve toplantıları yaparak sürdüren Başkan adayı Mehmet Tartar son çalışmasını Kültür Mahallesi’nde gerçekleştirdi. MHP İstanbul milletvekili Arzu Erdem ve MHP İl Başkanı Nurettin Varol’un da Katıldığı SKM açılışında konuşan Tartar, 31 Mart’ta Genç’te yerel iktidarın değişeceği söyledi.

“Kapım Herkese Açık Olacak”

Genç İlçesinin layık olduğu bir şekilde yönetilmediğini belirten MHP Başkan adayı Tartar, “Genç ilçemize layık olduğu hizmeti kazandırmak için, Genç’imizin, ülkemizin layık olduğu konuma gelmesi için huzurunuza çıktım. Belki bir süre aranızda yoktum ama zaman zaman ilçemi ziyaret ediyordum. Şunları gördüm, insanlar layık olduğu şekilde idare olmalı. Rabbimden niyazım odur ki beni sizlere adil, eşit, insan ayrımı yapmaksızın, herkese eşit derecede bakabilen, herkesi bağrına basabilen, kapısı herkese açık olan bir görevi layık etsin. Eğer bu şekilde bana nasip edecekse etsin, eğer ben adaletten şaşacaksam, eğer ben kardeşlerimin hepsini kardeş olarak görmeyeceksem, eğer kapımı halkıma kapalı tutacaksam, halkın dertleriyle dertleşmeyeceksem bana bu görevi nasip etmesin. Ben Genç halkını seviyorum. İnşallah bu sevgim 31 Mart seçimlerinde sandığa yansıyacağını düşünüyorum”.Dedi.

“Genç İlçemizi İleriye Taşıyacağız”

Sadece 31 Mart belediye seçiminin yapılmadığını belirten Arzu Erdem, “Ben senelerdir Bingöl de çalışıyorum. İl başkanımızın ve teşkilatımızın ortaya koymuş olduğu tavrın yanında yer alıp, Allahın izniyle Bingöl’ün ileri taşınmasından, Genç’in ileri taşınmasından, her birimiz bir taş taşıyoruz. İri olacağız, diri olacağız Genç’i ileri taşıyacağız. Biz burada 31 Mart için belediye seçimi yapmayacağız, buradaki herkes elini vicdanına koyup oyum benim namusum, kaderim, vicdanım, Genç’in geleceği ve Türkiye’nin geleceği diyecek. Gelin hep beraber Mehmet Tartar’ı belediye başkanı yapalım. Sizlerin gayreti ile başkanımızın çalışması ile ilçe teşkilatımızın çalışması ile burası Allahın izniyle alınmıştır, kazanılmıştır.”Dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız