Genç Haberleri

Vali Güvençer Genç’i ziyaret etti

Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer Genç’i ziyaret etti. İlçedeki resmi kurumları gezen Vali Güvençer, vatandaşlarla sohbet etti.

3 Kasım 2013 Saat: 18:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.488 kez okunmuştur

Vali Güvençer Genç’i ziyaret etti
Vali Güvençer Genç’i ziyaret etti

Genç Kaymakamı Muammer Köken’in misafiri olan Vali Güvençer ilçeyi karış karış gezdi. Genç Cumhuriyet Caddesi’nde ki esnafları ziyaret eden Vali Güvençer, vatandaşlarla sıcak sohbetler yaparak ve ilçedeki gelişmeleri yakından takip ederek Kaymakam Köken’den bilgiler aldı.
Genç Kaymakamı Muammer Köken, İlçe Jandarma Komutanı Suat Dönmez, İlçe Emniyet Müdürü Hayrettin Aslan, Çaytepe Belediye Başkanı Ali Akkuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Dener ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Güvençer ilk olarak Kaymakamlık binasını ziyaret etti. Güvençer, Kaymakam Köken’den ilçe hakkında bilgi aldıktan sonra ikinci durak olarak Genç Belediyesi’ne geçti.
Genç Belediye Başkan Vekili Osman Tartik, Vali Güvençeri makamında ağırlayarak Genç hakkında genel bilgi verdi ve Genç ile ilgili bazı sorunları iletti.
MOBESE İÇİN HENÜZ ERKEN
Genç Belediye Başkan Vekili Osman Tartik, İlçede ki hırsızlık sorununu gündeme getirerek İlçede ki mobese ihtiyacını Vali Güvençer’e iletti. Güvençer, ‘‘Mobese sistemi ciddi bir alt yapı istiyoruz. İllerimize henüz yeni yeni geldi bu sistem. İlçelerimiz için henüz erken. İlerde mobese sistemini Genç’e de taşıyacağız. Fakat bunun yerine şimdiden kameralar yerleştirilebilir. İmkanı olan esnaflarımız iş yerlerini kendi kameralarıyla koruma altına alabilir.’’ Dedi.
Vali Mutlu ve Kaymakam Köken sırasıyla; Genç İlçe Kaymakamlığı, Genç Belediyesi, Genç Emniyet Müdürlüğü, Genç Jandarma Komutanlığı, Genç Devlet Hastanesi ve Genç Milli Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız