Genç Haberleri

YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR

Yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler için Genç Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde Yaz Spor Okulları açılacak.

28 Haziran 2019 Saat: 19:19
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 691 kez okunmuştur

YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR
YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR

Genç Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, çocuk ve gençlerin yaz aylarında boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla çalışma başlattı. Bu kapsamda Genç Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde Futbol Basketbol Karate Masa Tenisi gibi alanlarda faaliyet gösterecek Yaz Spor Okulları açılacaktır. 3 ay boyunca devam edecek olan Yaz Spor Okulları için kayıtlar başlayıp olup 01 Temmuz Pazartesi günü sona erecektir. Genç Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde açılacak olan Yaz Spor Okullarına kayıt yaptırmak isteyenler 01 Temmuz'a kadar Genç Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne müracaat ederek katılım formu alabilirler.

ZAMANLARINI FAYDALI GEÇİRMELERİ HEDEFLENİYOR

Genç Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde açılacak olan Yaz Spor Okulları ile birlikte çocuk ve gençlerin sigara alkol uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklardan uza durmaları ve zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri hedefleniyor. Yaz Spor Okulları sayesinde çocuk ve gençler Futbol Basketbol Karate Masa Tenisi gibi alanlarda kendilerini daha iyi geliştirme fırsatı da bulabilecek. Velilerin de çocuklarını Yaz Spor Okulları konusunda teşvik edip onlara yardımcı ve destek olmaları isteniyor.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Genç Gazetesi, Genç Haber Sitesi, Bingöl Genç ilçesi Haber sitesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
halı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalarhalı saha yapan firmalar